Turisztikai látnivalók <-- Bejelentkezés
 

Ez a modul ki van kapcsolva.

[ Vissza ]

Teljeskörű hozzáféréssel

  • Hozzászólások, bejelentések
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek pontos megjelenítése térképen és listában
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Hozzászólások

    • Seta a jegpalya korul Vákár Lajos műjégpálya Csíkszereda Ezt meg kell nézni. Esos ido leven, mikor biciklivel nem kivankozik le az aszfaltrol az ember, Csikszeredaban akadt meg dolgom. (2013.8.28.)
    • Polyán Milleniumi kereszt Polyán Érdekes hely. Ide se jottunk volna fel, ha nincs ez a lada. (2012.7.8.)
    • Nem mehet ez így Szászmagyarós Van fényképed róla? Ez tenyleg maraton volt, de ezutan mindent lehet. (2012.11.26.)
    • SZNM 10 SZNM 10 Szentivánlaborfalva Szentiványi sírkápolna Mi a véleményed? Ott voltunk a rejtésnél. (2012.10.12.)
    • Kápolna Kis Szent Teréz kápolna Torockó Van tudomásod róla? Ez a doboz se lett meg. (2016.7.31.)
    • Aragonit Csiga-domb Korond Nagyon érdekes. Megtaláltam. (2013.5.11.)
    • Egy gyonyoru keso oszi delutanon Hunárka Rétyi Nyír Van fényképed róla? Megtalaltuk, egy gyonyoru keso oszi delutanon. (2011.10.29.)
    • Kasztrum Komollói Nagyvár Réty Szeretnél eljutni ide? Megtaláltam a dobozt. (2020.5.30.)
    • Váradi séta Szigligeti Színház Nagyvárad Láttad már ezt a helyet? A váradi láda-keresÅ‘ séta második állomása. (2013.8.8.)
    • Nem csak azert SósfürdÅ‘ Marosszentgyörgy Láttad már ezt a helyet? Mert a papbacsit ismerjük, hanem ez egy erdekes kis települes. (2012.8.19.)
    • Nem kell ide kicsiszék Vár sétány Marosvásárhely Különleges. :-))) Imecsnek nincs gondja, csak Hangyalkanak. (2012.11.26.)
    • Esztelneki meglepetes Csángótelepi hágó Esztelnek Van tudomásod róla? Aki azt hiszi ismeri lakóhelye környékét sokszor meglepÅ‘dik. (2015.10.31.)
    • Gyors találkozások a macival Bálványosvár BálványosfürdÅ‘ Hozzá szeretnél szólni? Csak poénból kértem a fényképeket. (2012.11.29.)
    • Lomonoszov Sapientia Tudományegyetem tava Marosvásárhely Különleges. A vízinövények megvannak, csak átalakultak. (2013.11.19.)
    • Remek rejtekhely Kultúrpalota Marosvásárhely Különleges. Egy éjjeli séta alkalmával találtam meg. (2012.5.27.)

    Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!

    Látnivalók

    Ez a tartalom jelenleg még nem elérhető a számodra.
    [ Fel ↑ ]
    A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2026 Rejtekhely.ro, a magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás és kirándulás. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói. . 20 év, 6 hónap és 24 nap óta dokumentáljuk a turisztikai látnivalókat!