Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni a turisztikai látnivalót! Bejelentkezés után.

Nákó-kastély - Nagyszentmiklós

Turisztikai látnivalók - Bejelentkezés
 

Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Nákó-kastély - Nagyszentmiklós felé - regisztráció után.

***
939 Felső gát Marosvásárhely
939
Az üres sírkő kreatív ötletes szokatlan rejtés geodoboz geoláda
Az üres sírkő
Észak-keleti falmaradvány Nagytalmács vár
Észak-keleti falmaradvány
Várfal kaputoronnyal Küküllőmagyarós evangélikus templom
Várfal kaputoronnyal
1311 Disznajó kockásliliom
1311
Jézer-tó 1 Jézer tó Bánffy tengerszem Rekettyés sziklakönnye Puturoásza
Jézer-tó 1

Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Nákó-kastély Nagyszentmiklós fotóalbumba!

>>> Fedezzétek fel Nagyszentmiklós és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Nákó-kastély!

Milyen fontos látványosságok és népszerű látnivalók vannak a Nákó-kastély Nagyszentmiklós közelében?
(részletek bejelentkezés után)
Bartók Béla szülőháza
Bartók Béla szülőháza 1,2 km-re
Nagyszentmiklós szülöttjének, a világhírű zeneszerző Bartók Béla szülőházának helyén álló épület falán egy kétnyelvű emléktábla hirdeti a helyszín fontosságát. A város életében élő hagyomány a Bartók kultusz, 2002 óta.

Nákó-kastély Nagyszentmiklós románul - in limba romana: Castelul Nako Sannicolau Mare


Történelmi-kulturális értékek - Temes megye
* A történelmi háttér és kulturális jelentőség részletei bejelentkezés után.
[ Fel ↑ ]

Teljeskörű hozzáféréssel

  • Hozzászólások, bejelentések
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • Nákó-kastély adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Nagyszentmiklós térkép
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Hozzászólások

    Sikerült eljutni Nagyszentmiklós környékére? Tetszett a Nákó-kastély? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!

    [ Fel ↑ ]
    A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2025 Rejtekhely.ro, a magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás és kirándulás. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói. 20 év, 0 hónap és 28 nap óta dokumentáljuk a turisztikai látnivalókat!