Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Máragyulafalva felé - regisztráció után.
***
Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból:
Kétosztatú épület
8165
Esztramoson
Mofetta
1180
5942
Az alsó rezervátum 2
Bástya a toronyból
Fedeles híd 2
Medence
A templom órája
Gyalogos híd 1
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Máragyulafalva fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Máragyulafalva!
Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után)
Istenanya születése görögkatolikus fatemplom 4,6 km-re
Istenanya elszenderülése görögkatolikus fatemplom 5,2 km-re
Hotinka 5,6 km-re
Fatemplom 7,2 km-re
Nagyjézer-mocsár 7,7 km-re
Történelmi-kulturális értékek - Máramaros megye * A történelmi háttér és kulturális jelentőség részletei bejelentkezés után.
Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
Utolsó megtalálások és hozzászólások
Máragyulafalva adatlapjának követése
Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában
Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
Navigálás valós időben a terepen!
Hozzászólások
Bár napsütéses vasárnap délután volt, a Székelytámadt vár területén nem voltak látogatók.
Meglett az igazi geodoboz is.
Hát sajnálom.
Sikerült eljutni a környékre? Tetszett a Máragyulafalva? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!
Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Máramaros megyében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket!