 |
|
|
|
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni a turisztikai látnivalót! Bejelentkezés után.
|
| | |
|
|
|
|  |

Vízimalom - Sebesvár.. Térképek, reklámmentes és részletes leírások, hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Vízimalom - Sebesvár felé - regisztráció után.
***
|
Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból: A Bakta remetéje  Kilátás  Jellegzetes fejfák  Kockásliliom 4  Kis-Szurdok-kő  A Nagy-kőfolyás felett  Völgyzáró gát  Balázs nyaka  Az Aranyos az Abrud torkolatánál  Kincskeresők  Völgyzáró erőd
|
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Vízimalom Sebesvár fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel Sebesvár és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Vízimalom!
|
Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után)  Sebesvár 870 m-re Amennyiben elég szembetűnő helyen volt, a torony is a romok legérdekesebb látnivalója, az elmúlt esztendőben minden esély megvolt rá, hogy turisták vagy helybeli, játszadozó gyerekek megtalálják a geodobozt. Bár több alkalommal meglátogattam már a várat, ezúttal meg szerettem volna találni az itt elrejtett geodobozt. Mindhiába kerestük a dobozt. Sebesvár. Oklevelek szerint a várat a tatárjárás után emelték a Borsa nemzetség parancsára.
 Református templom 9,5 km-re Kalotaszentkirály a kalotaszegi faluturizmus központjának számit. 8 éjszakát töltöttünk el a Tünde Panzióban. Református templom Kalotaszentkirály. Ugy gondolom, hogy nem egy ördöngösen nehéz rejtés, a dobozka mégsem került elő, tehát több mint valószinű hogy nincs is ott.
Boncza-kastély Octavian Goga-emlékmúzeum 9,9 km-re A csucsai műemlékegyüttes épületei a Boncza-kastély, a Fehér ház, az Ady Endre-ház, a bizánci stílusú Octavian Goga-mauzóleum, egy kolostor és egy fatemplom, egy sziklán álló ház, valamint két melléképület. 2025 szeptember elsejétől felújítási munkálatok miatt bezárják a csucsai Goga, illetve Ady-múzeumot. Boncza-kastély Octavian Goga-emlékmúzeum Csucsa.
Református templom 11,9 km-re Kalotadámos református templomának állatábrázolásokban gazdag kazettás mennyezete van. Református templom Kalotadámos. Értékei a festett szószék és a szép úrasztala.
Református templom 12,7 km-re Szentélyét valamivel később, de még a gótikus korban bővítik, szélesítve a hajó szélességéig. Református templom Ketesd. Ketesd középkori temploma a gótikus korban épül.
Természeti értékek - Kolozs megye * Részletek bejelentkezés után.
|
Teljeskörű hozzáféréssel
- Hozzászólások, bejelentések
- Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
- Utolsó megtalálások és hozzászólások
- Vízimalom adatlapjának követése
- Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Sebesvár térkép
- Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
- Navigálás valós időben a terepen!
|
|
Hozzászólások
- A vízimalomhoz vezető út egy bekerített, nekem úgy tűnt, hogy magánterületen keresztül vezetett.
Sikerült eljutni Sebesvár környékére? Tetszett a Vízimalom? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |
|
Látnivalók
Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket! |
|
|
|
|  |
|