 |
|
|
|
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni a turisztikai látnivalót! Bejelentkezés után.
|
| | |
|
|
|
|  |
Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Papolci panoráma felé - regisztráció után.
***
|
Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból: Sziklák  5603  Bástya  Vízház  A csengettyű története  A háttérben Gyergyó  Piros kereszt jelzés  Taar Mihály sírköve  Freskók  A gát előtti híd  Glodi-szoros 20  Dimbes-dombos hely
|
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Papolci panoráma fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Papolci panoráma!
|
Milyen fontos látványosságok és népszerű látnivalók vannak a Papolci panoráma közelében? (részletek bejelentkezés után) Közép-domb Háromszéki-havasok 4 km-re Mikes-kert Zágon 4,6 km-re Zágon Mikes Kelemennek a szülőfaluja. Több mint 20 éve jártam itt, nagyon másabb környezet fogadott most. Csoma-diófák Csomakőrös 5 km-re Húsvét vasárnapján találtam meg a Csomakőrös melletti erdőben található rejteket. Kisse ez a fuzet is at van azva. Dömével és Barnával jártunk erre a Majnem-en tett csíkmadarasi látogatás után. Csomakőrös Kovásznától néhány km-re fekszik, Kőrösi Csoma Sándor, a világhírű utazó szülőfaluja. Kőrösi Csoma Sándor mellszobra Csomakőrös 5,2 km-re A nagyon szép, kis református templom és a kultúrotthon közötti térre került Körösi Csoma Sándor mellszobra, Orbán Áron szobrászművész 1972-es alkotása. Mikes-Szentkereszty kúria Zágon 5,7 km-re Emblematikus, szép kúria.
Természeti értékek - Kovászna megye * Részletek bejelentkezés után.
|
Teljeskörű hozzáféréssel
- Hozzászólások, bejelentések
- Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
- Utolsó megtalálások és hozzászólások
- Papolci panoráma adatlapjának követése
- Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában
- Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
- Navigálás valós időben a terepen!
|
|
Látnivalók
Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Kovászna megyében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket! |
|
Hozzászólások
- Marcius idusan Kezdivasarhely fele tartva tettunk egy kiterot a papolci utra.
- Kommandóról ereszkedve, a biciklisek számára kissé riasztó mocorgásokat hallva, de közben szökkenő őzet is látva jutottunk el erre a helyre.
- Innen le akartam menni a Gyilkós-tói útra, de jobbnak láttam visszafordulni.
Sikerült eljutni a környékre? Tetszett a Papolci panoráma? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |
|
|
|
|  |
|