Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni az itt elrejtett kincsesládát!
Romok - Fejtető - Turisztikai látnivalók - Bejelentkezés/Regisztráció
 


Romok - Fejtető turisztikai látnivalói

A Bodoki-hegység észak-keleti vége Kézdiszentlélek felé magasodik. Az egyik mellékgerinc legmagasabb pontja, a Fejtető...

Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben - bejelentkezés után.

***

Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Romok Fejtető fotóalbumba! A Rejtekhely képtárában már összesen 22626 fényképet tudsz megtekinteni.

***
Kalandjáték jellegén túl, a rejtekhely-keresés igazi kihívása az arra fogékony emberek figyelmének felkeltése, Székelyföld, Erdély, illetve a Kárpát-medence természeti látnivalóinak, történelmi és kulturális örökségének, valamint igaz értékeinek megismerésére, ismertetésére.

Fedezzétek fel Fejtető és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Romok!

>>> Lépjél be a virtuális kincskeresők titokzatos területére, és keresd meg a Rejtekhely geojátszótér itt elrejtett geodobozát!

A legközelebbi település Kézdikővár, 5,43 km távolságra található.
Milyen fontos látványosságok és népszerű látnivalók vannak a Romok Fejtető közelében?
- Cseppköves bunker Kászon-völgye 5,2 km-re. A Kászon- és a Bellő-patak közötti hegygerincen húzódik az Árpád-vonal erődrendszerének a kászoni szakasza, melyet a 24/2 székely határvadász század háromszéki katonái védtek. Csak a geodoboz volt otthon - Bár a cseppköves bunkert én találtam meg, és dokumentáltam elsőnek ezen a játszótéren, a geodoboznál a harmadik helyre érkeztem. (különleges hely geodobozzal)
- Második világháborús bunker Katrosa határában 5,2 km-re. Három-négy kilométert ereszkedünk le a Kászon-vize mentén és elérjük a Kászon és Kézdiszék határát. Bunker 2 - Na, ezt is megtaláltuk. (itt geodobozt is lehet keresni)
- Katolikus templom Kézdikővár 5,3 km-re. 1332-ben Pusulnik, Pusulnuk néven jelentkezik az okiratokban. Kőkerítések között - Különleges falu.
- Parancsnoki bunker Kászon-völgye 5,3 km-re. A közelében fából ácsolt kettős fakereszt található. Bunker 3 - Ezt a bunkert sikerült elsőre megtalálni a három közül. (itt geodobozt is lehet keresni)
- Katolikus templom Kézdiszárazpatak 5,4 km-re. 1324-ben Zarazpotok, 1349-ben Zarazpotok formában szerepel. Út mellett - A sírboltot megtaláltuk, de a dobozt nem.
- Gorgán-patak völgye Torja 5,5 km-re. Torja után az első nagyobb völgy jobbra. Sárdagasztás és hóvirág - Bálványosfürdőről tartottunk a Jajdon-völgy felé, rövid kitérőt tettünk, megtalálni az itt elrejtett geodobozt. (látnivaló és geodoboz)
- Bunker maradvány 1 Bellő-tető 5,5 km-re. Bunker maradvány 1 - Bellő-tető.
- Bunker maradvány 2 Bellő-tető 5,6 km-re. Bunker maradvány 2 - Bellő-tető.
- Veszes-patak völgye 5,8 km-re. Völgye mély, sötét, terepjáróval sem járható.
- Határvadászok keresztje a Bellő-tető alatt 5,9 km-re. Úgy tartják, hogy a Kászon-patak völgyében, a Gombás-bérc alatt álló várban lakott Katrosa vezér és Bellő nevű lánya. A pusztában - A parancsnoki bunkertől jöttünk ide, egy fakitermelő gépek által alaposan összetört, sáros úton, melyet az otthagyott ágak miatt ki sem lehet kerülni.
- Cecele 6,6 km-re. Hatalmas, füves kupolaként tornyosuló végvára.
- Cece vára 6,6 km-re. Kézdiszárazpataktól 4,5 km távolságra Katrosa irányában, a Kászon vízébe ömlő Várpatak fölött található Váréle nevezetű helyen pihennek Cece várának romjai. Datum - A helyes datum november 4.
- Csodálatos bükkfa Tisztás dombja 7,3 km-re. Ennek az aljában folyik a Tisztás-patak, mely a Katrosába ömlik.
- Felsőtorjai református templom Torja 7,4 km-re. Régen még Szent Márton Torjának is nevezték, a két Torját összekötő magaslatot pedig Szent Ilonának. A libák gágognak, fáznak - Megjött a tél, juhuuuuu, megkezdődött a korcsolyaszezon.
- Bálványosvár Bálványosfürdő 7,5 km-re. A székelység őstörténetének legrégibb adatai füződnek a legendás Bálványosvárhoz - a népmondák szerint óriások, tündérek építették és lakták. Bálványos I - Elindultunk egy kis bálványosi kirándulásra.
- Szemmosó-kút Torja 7,6 km-re. Egyik érdekessége a Szemmosó-kút, a nagy víztartály előtt, az erdő szélén felfele induló ösvény mellett. Egy erdekes gyogyforras - Nahat, hogy meg ilyen forras is letezik Felso-Haromszeken, nem is gondoltam volna.
- Vasas-forrás Bálványosfürdő 7,9 km-re. A régi fürdő neve Várpadi-feredő volt, újabb neve a Transzilvánia-fürdő. Hely, ahol a hölgyek letolják a nadrágot - A Jajdon-völgyébe indultunk, útközben röviden megálltunk a Vasas-forrásnál.
- Kászonjakabfalvi panoráma 8 km-re. Erdőt kerülgetve, panorámát keresve - Kézdivásárhely felől érkezve, a kászonjakabfalvi eltérő előtt pár méterrel le lehet hajtani az útról, parkolásra alkalmas kis hely van a domboldal aljában.
- Gázfürdő Bálványosfürdő 8,1 km-re. Bálványosfürdő központi útkereszteződésétől észak felé indulva, körülbelül 300 méterre, egy jelenleg elég rozoga állapotban lévő, de még használható mofettához juthatunk.
- Milleniumi kereszt Polyán 8,2 km-re. Perkőről Kiskászon felett, Polyán felé sétálva, sokszor láttunk itt őzeket, játszadozó mókuskölyköket, kökörcsint. Venul az ember - Ez igy van, venul az ember.
- Torja vára 8,4 km-re. A helyi hagyomány szerint itt egy magas őrtorony állt, s ha jelezni kellett Bálványosvár és Torjavára között, akkor fel kellett mászni a magas őrtorony tetejére. Leányrablás Torja várából - Miután eltöltöttük az időt a Pokolvölgy bejárásával, kevés időnk maradt már sötétedésig.
- Szeregető forrás Torja 8,5 km-re. Most sajnos nem folyik. Az a bizonyos Pokolvolgy kezdete - Amikor elindultam ujra a Torja vara fele, no meg a kenes aztatok fele, akkor azt mondtam, no lassuk csak ezt a kiszaradt Szeregeto forrast is.
- Berecz asztala Kézdiszentlélek 8,5 km-re. A Perkő délnyugati oldalában egy sziklacsoport vonja magára a figyelmet. Asztal - A rejteket többször is körbejártam.
- Begyenkő kőgombája Torjai-hegység 8,6 km-re. A bálványosi Begyenkő neve a rég kihalt bölény emlékét őrzi, hiszen a régi magyar nyelvben abban az időben a bölényt még begyennek nevezték. Új geodoboz került ide, de talán meg van még a régi is - Miután sikertelenül kerestük a Begyenkő nagy sziklájában elrejtett geodobozt, majd azt pótoltuk, kimásztunk a Begyenkő tulajdonképpeni csúcsára.
- Gyógyvízforrások Bálványosfürdő 8,7 km-re. A műút mellett erre egy tábla hívja fel a figyelmet. Bálványos IV - A következő állomásunk a Gyógyvízforrások volt, ahol sajnos nem jártunk sikerrel.
- Szűz Mária katolikus kápolna Torja 8,7 km-re. Az épület alatt kripta van, ahol az Apor család tagjai nyugszanak.
- Csiszárfürdő 8,7 km-re. Bálványos várával szemben, az elhagyatott villák mögötti erdőben bővizű borvizek bugyognak, várván az elkezdett felújítás folytatását, a fürdőélet ujraéledését. Feredők - Jó nézni és látni, hogy van ami megújul szűk hazánkban.
- Apor lányok feredője 8,7 km-re. Igazi világritkaságról van szó. Bálványos III - A Vasas forrásnál szokás szerint elkapott egy kiadós eső, de nem tartott túl sokáig, úgyhogy folytattuk a kirándulásunkat.
- Szent István emlékkereszt Perkő 8,8 km-re. Kereszt - A leírásnak meg a fényképeknek köszönhetően, nem volt nehéz rájönni, hogy hol lakozik a doboz.
- Tarnóczy kastély romjai Kézdiszentlélek 8,8 km-re. Veszélyes megközelítés - A tél folyamán már kerestem egyszer az itt elrejtett geodobozt.
- Begyenkő sziklája Torjai-hegység 8,9 km-re. Térkép és az orrunk után, a Begyenkő sziklájához - Bálványosfürdőről indultunk, Csiszárfürdő érintésével.
- Büdös-barlang Bálványosfürdő 8,9 km-re. Egy néhány méter mélységű üreg, amelyből belélegezve mérgező, de a bőrőn át felszívódva vérkeringést serkentő hatású gázkeverék áramlik ki. Ünnepeltünk - Családi ünnepnek kerestünk helyszínt: szabadban, szép helyen, geodoboz legyen a közelben, s nem utolsó sorban valami finomat is együnk.
- Szent István-kápolna Perkő 8,9 km-re. A Perkő hegyen, Kézdiszentlélektől nem messze áll a Szent István-kápolna. Rotonda - Ezt, bizony nem találtam meg.
- A színpad Perkő 8,9 km-re. Tornyocskák - Mint a mesében.
- Mária oltár Büdös-hegy 8,9 km-re. Érdemes bejárni alaposan a környéket, van érdekesség bőven. Üres zacskó - Sokszor voltunk a barlangnál, és a Mária-oltárhoz közelítve úgy tűnt ez rövidebb út a barlanghoz, mint a megszokott.
- Kászonújfalu temetője 9 km-re. Mint azt neve is sugallja az egyik legfiatalabb település, nevét először 1477-ben említik. Mi sem találtuk - Ezen a helyen itthon vagyunk, így biztosra mentünk, a legutolsó bejegyzést már nem olvastuk el.
- Katolikus templom Polyán 9 km-re. Villámgyors megtalálás - Hát, ezt én sem gondoltam volna, hogy ennyire gyors és könnyű lesz.
- Torzó Bálványosfürdő 9,3 km-re.
- Katolikus temető Kézdiszentlélek 9,3 km-re. Rájöttem a hibára - Az történt, hogy a Perkő rejtekhely leírásánál a Székelyszentlélek szó linkesítve volt, Székelyszentléleket bemutatandó.
- Sóskútfürdő 9,4 km-re. Sóskútfürdő egy szabadon használható gyógyfürdő. Hódvolt, hódnemvolt - Nem láttunk hódokra utaló nyomokat a patakon, de az is lehet, hogy csak nem volt szemünk hozzá.
- Katolikus templom Kézdiszentlélek 9,4 km-re. Templom - Megtaláltam a dobozt! Nem volt nehéz rájönni, hogy hol van.
- Szent László-szobor Kézdiszentlélek 9,5 km-re.
- Pokolvölgy 2 Futásfalva 9,7 km-re. Miután majdnem elfelejtettem ezt is megkeresni - Miután összejártuk a Pokolvölgy felhagyott medencéit, gázfeltöréseit, borvízforrásait, visszafelé tartottunk a kocsihoz.
- Futásfalvi Pokolvölgy 9,7 km-re. Sárdagasztó-túra és túlméretezett fürdőkiépítés - A Pokolvölgy három rejtése, a közeli Torja vára, és még néhány rejtekhely útközben, csábított ide.
- Mofetta Herkó-kert 9,8 km-re. Itt források, mofetta, egy néhai borvízfürdő romjai utalnak a múltra. Tevedes - Lehet, hogy rosszul ertelmeztem a rejtek leirasat: a mofetta bejaratatol jobbra, 20 cm-re.
- Szent Bertalan római katolikus templom Bélafalva 9,8 km-re. Bélafalva gótikus temploma legkésőbb a 15-dik századból származik, újraépült 1758-ban, átépítették a XIX-XX-dik században. Zárt templomok látogatása - Majdnem minden templom esetében, az épület mellett van a papilak, a kántor vagy a harangozó lakása.
- Kápolnamező-borvízforrás Lázárfalva 9,9 km-re. A tető előtt nem sokkal, egy pihenő mellett, vasban rendkívül gazdag, vöröses vizű forrást találtunk. Eltűnt a régi doboz, éljen az új - A mai nap lázárfalvi rejtekhelyeket kerestem fel.
- Hammas-fürdő Zsombor-patak fürdői 10 km-re. Az egyszerű kalibák és ideiglenes, lombokkal fedett szállások helyett báró Apor Gábor a torjai határrészen és gróf Mikes Benedek a sepsibükszádi oldalon deszkából és gerendákból épít vendégszállásokat, étkezdét. Csak egy csuprot találtam - Sajnos nem találtuk meg, mindenütt néztük ami esőtől védett lehet, csak egy csupor volt felakasztva egy szögre, továbbiakban nekem elképzelésem sincs hol lehet vagy lehetett a láda mert az is lehet, hogy eltűnt.
- Árpád-park Torja 10 km-re. A világ legnagyobb kopjafája Torja községben áll, az Árpád-park mellett. A vilag legmagasabb kopjafa labanal - Tátott szájjal álltam a kopjafa alatt, olyan nagy volt.
- Katolikus templom Torja 10,1 km-re. A XIV-dik század elején Altorjának és Feltorjának két külön plébániatemploma van.
- Veresszéki borvíz 10,3 km-re. A múltban a Balásiak tulajdonában volt. A keritesen kivul van - Nincs maganteruleten, a keritesen kivul van.
- Vallató-fürdő és mofetta 10,4 km-re. Az út a magasfeszültségű villanyvezeték mentén ereszkedik le a Zsombor-patakhoz. Pontos rejtés - Nem volt nehéz megtalálni, az 50 m az tényleg 5 0m nagyon pontos, kicsit feltűnő is volt.
- Kőmöge Torjai-hegység 10,4 km-re.
- Székelykapu Torja 10,6 km-re. Tudomásunk szerint a világ legnagyobb székelykapuja Torja község Kézdivásárhely felőli bejáratánál áll.
- Hősök Sírja Nyerges-tető 11,1 km-re. 1849. Hős-erdő - Egész erdő van kopjafákból és keresztekből a hősök sírjánál.
- Szetye vára Kászonújfalu 11,4 km-re. Az ásatások előbb szláv, majd  árpádkori eredetről tanuskodtak. Ujrarejtes - Mivel mar a rokak es a ferfiak elvittek a ladat, ujrarejtettem, de nem oda.
- Lázárfalvi Nyírfürdő 11,5 km-re. A Csomád vulkanikus hegycsoport közelségét mutatja, hogy a Tusnád-patak mentén 40 ásványvizforrás fakad. Sajnos - Nagyon tetszett a hely, látszik, hogy jól karban tartják.
- Katolikus templom Esztelnek 11,6 km-re. Ezt az 1958 évi renováláskor a gótikus elemek mögött felfedezett román kori emlékek feltárása, illetve azonosítása is megerősíti. Télen nem olyan, mint nyáron - Miután megkerestem a berecki földvárak rejtéseit, hazafelé tartottam.
- Csángótelepi hágó Esztelnek 11,7 km-re. Nyoma sincs - A doboz rendben.
- Nyeregbe Nyerges-tető 11,9 km-re. Az erdő szélén Enduro pályán lehet szédülni. Licsplocs - Kisütött a nap, elolvadt a hó és minden csupa víz volt, egy kicsit be is ázott a cipőm.
- Esztelnek és Csomortán közötti kereszt 12 km-re. Kereszt - Na, ezen a rejtekhelyen sem sikerült megtalálnom a dobozt.
- Futásfalvi zarándokhely 12,1 km-re. A Sarlós Boldogasszony napján a zarándokok bejárják a Kereszt útját, a dombtetőn levő oltárig. Zarandoklat - Haromszeken elek mar egy jo par evtizede de meg Futasfalvan nem volt szerencsem jarni, no most erre is sor kerult.
- Katolikus templom Nagykászon 12,3 km-re. 1333-ban a pápai tizedjegyzék Kazun, Kasim néven említi. Főhajtva - Fáradtan de lelkesen kapaszkodtunk fel a szeptemberi elejei hőségben a sétányon.
- Balási kúria Kászonimpér 12,3 km-re. Az emeleten könyvtár és fegyvertár volt, a levéltár a világháború pusztításának esett áldozatul. Kijavitva - "Kászonimpér a legrégebbi település a medencében, először az 1332-es pápai tizedjegyzékben említik.
- Mohos-kilátó 12,3 km-re. Onnan jól belátható a Mohos, egészen a turistaház körüli táborozó helyig. Macik és szarvasok nyomaiban, az összeomlott kilátóhoz - A Nagy Csomád felől érkeztünk a kilátó maradványaihoz.
- Kövesponk Csomád 12,4 km-re. Bükszád egy vadregényes hegykebelben fekszik, a tusnádi szoros alsó torkolatában, gyönyörü lombdús hegyektől körülkeretelt fennsíkon, melynek nyugati oldalán mélyen ágyalta be magát az Olt. Kövek - Nem volt egy egyszerű eset a doboz megtalálása.
- Öreg bükkfa Mohos 12,4 km-re. A Mohos, időközben összeomlott kilátótornyához közel, egy különleges, öreg bükkfát fedeztünk fel.
- A Pap hegye és környéke 12,6 km-re. Indulás autóval Szeredából a Nyerges-tetőig, ami nem is tető, hanem nevének megfelelően nyereg, vagyis alacsonyabb területeket összekötő átjáró hegyen keresztül. A Nyergestető fantomai? - C
- Csomortán 12,8 km-re. Közigazgatásilag 2004 óta Kézdialmáshoz tartozik. Román helységnevek - Csomortán románul Lutoasa.
- Mohos tőzegláp 12,9 km-re. A Szent Anna-tó vizét magába foglaló kráter gerincének túloldalán 1050 m magasságban találjuk a Mohos-tőzeglápot. Rejtés nélkül - A Szent Anna Tavat látogattuk meg előbb, de igyekeztünk a Mohosba is eljutni, míg süt még a nap.
- Tarzán fája Szent Anna-tó 13,1 km-re. Ha beszélni tudna, először a bükkfák jelenlétére hívná fel a figyelmet. Nem tűnt el! - Miután rejtettünk egy dobozt a tőzeglápnál, kíváncsiságból újra felkerestük a Tarzán fáját.
- Szentkert Felsőcsernáton 13,3 km-re. Felkeresése Csernáton falu határában nem könnyű feladat, mivel eléggé eldugott helyen fekszik.
- Római katolikus templom Lázárfalva 13,4 km-re. Lázárfalva az Alcsíki-medence egyik félreeső települése a Tusnád- és a Hí-patakok völgyében. Lázárfalva - Sikerült bejutnom a templomba is.
- Szent Anna kápolna Szent Anna-tó 13,4 km-re. Lázárfalva határában, a hegyek közt rejlő tengerszem partján1764–1765-ben a tusnádi és kozmási lakosok egy kis kápolnát építenek Kecskés (vagy Kovács) Pál kezdeményezésére. Napsütésben - Szép napos időben érkeztünk a tóhoz.
- Bod Péter Tanítóképző Kézdivásárhely 13,5 km-re. Az Ady Endre utca 20 szám alatt található.
- Nádasfürdő Újtusnád 13,5 km-re. Romhalmaz - Ez az a hely, ahol bebizonyosodott, hogy a székely sokszor olyan sincs mint a balkániak.
- Egykori árvaleánynevelő intézet Kézdivásárhely 13,6 km-re. A kézdivásárhelyi egykori Erzsébet árvaleánynevelő-intézet a XIX-dik században épült.
- Csomortáni Péter vára 13,6 km-re. Kézdicsomortántól észak irányában a Csuklyán tetőn, az Aszalvány és a Várpatak között találjuk Csomortáni Péter várát. Nagy csapat - Itt jártunk egy nagy csapattal, összekeresgéltük a rejtek  környéket, és először hihetetlennek tűnt hogy a rejtekfa két év alatt ennyire körbenőtte az odúba tuszkolt követ.
- Kossuth Lajos mellszobra Kézdivásárhely 13,7 km-re. Vetró András műve, 2003 július 22-én avatták fel.
- Szerelmi lakatfal Kézdivásárhely 13,7 km-re. 2014 február 14-én szerelem lakatfalat helyeznek ki Kézdivásárhelyen, a 44-es udvartér bejáratában, amit Szerelmi lakatfalnak kereszteltek el.
- Nagy Csomád-csúcs 13,7 km-re. A macik nyomában - Kocsival érkeztünk az egykori Szent Anna-menedékház melletti parkolóba, majd gyalog folytattuk az utunkat a Tusnádfürdőre vezető piros kereszt jelzés mentén.
- Rakottyás-tető Nemere-hegység 13,7 km-re. Pásztorszállások, nyári erdei szállásokkal váltakozva. Séta a Rakottyás tetőre - Ezt a ládát már akkor kinéztem, amikor a Nagy-Sándor-ra készültünk.
- Városháza Kézdivásárhely 13,7 km-re. A városháza Kézdivásárhely történelmi központjának egyik legimpozánsabb épülete.
- Vigadó Művelődési Ház Kézdivásárhely 13,7 km-re. Az impozáns épület homlokzatát az 1902-es, építési évszámos városi címer ékesíti.
- Kicsimama utca Kézdivásárhely 13,7 km-re. A jó hírnevét onnan szerezte, hogy egy kis zsindelyes házban itt egy idős asszony élt.
- SZNM 4 Kézdivásárhely Gábor Áron szobra 13,8 km-re. Székelyek Nagy Kincskeresése - 4-dik stáció - Kézdivásárhely - Gábor Áron szobra. Esti csend és fülemüle - A munka hozott Kézdivásárhelyre, de azért nem hagyhattam ki egy kis keresést, persze csak este, munka után, amikor a fülemüle olyan szépen énekel.
- Törvényszék Kézdivásárhely 13,8 km-re. Az Ady Endre utca 5 szám alatt található.
- Céhtörténeti Múzeum Kézdivásárhely 13,8 km-re. Itt kapott helyet a Céhtörténeti Múzeum, mely 2012-ben vette fel egykori alapítója, Incze László nevét.
- Patikamúzeum Finta-ház Kézdivásárhely 13,8 km-re. A Finta-ház elődje egy körtornácos ház volt, amit 1835-ben építettek, majd 1972-ben lebontanak.
- Millennium szálló Kézdivásárhely 13,8 km-re. A város egyik legdrágább étterme működött itt, Sinkovits Aurél építette 1895-ben.
- Református templom Kézdivásárhely 13,8 km-re.
- Boldog Özséb katolikus plébánia Kézdivásárhely 13,9 km-re. A város másik, Szentháromság plébániatemplomától távol esik, az új, nyugati tömbháznegyed tette szükségessé egy új templom építését.

Romok Fejtető románul - in limba romana: Ruinele Turnului Necunoscut Varful Capatanii


Történelmi-kulturális értékek - Kovászna megye
* A történelmi háttér és kulturális jelentőség részletei regisztráció után. A fényképeket bejelentkezés után lehet megtekinteni.
[ Fel ↑ ]

Regisztrált felhasználók lehetőségei

  • Hozzászólás és bejelentés
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • Romok adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Fejtető térkép
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Hozzászólások

    Sikerült eljutni Fejtető környékére? Tetszett a Romok? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! Már összesen 8231 hozzászólás olvasható a webhelyünkön.

    Rejtett látnivalók a közelben

    Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Kovászna megyében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket! Már 3730 helyszínt mutattunk be.

    [ Fel ↑ ]
    Adatvédelmi és adatkezelési tájékoztató - A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2024 Rejtekhely.ro, a hivatalos magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás, kirándulás, és kincskeresés. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói.