- Ördögmalom-vÃzesés - Bucsecs-hegység Nem volt olyan nehéz. Már nyÃlik a rojtos harangvirág, a tárnics, és még találni egy-két elmaradt sáfrányt. Nem volt olyan nehéz, mint mire számÃtottam.
- Ortodox fatemplom - Marosvásárhely ötletes!. A koordináták jó helyre vezettek, hamar meglett. Igazán jó ötlet, köszi.
- Turulmadaras emlékmű - Disznajó Ezt nem lehet elsietni. Kicsivel sötétedés elÅ‘tt érkeztem Disznajóra. Leparkoltam az emlékmű melletti utcában.
- Szegények feredeje - TusnádfürdÅ‘ Kár érte. Megtaláltuk, bejegyeztük.
- Csalán-völgyi varrótű Ott voltam a rejtésnél. Nehéz a "varrótű" közelébe férkÅ‘zni, átvergÅ‘dve a borókatengeren, de megéri a fáradságot. A derék túrázó jutalma egy geoláda, illetve néhány liter egészséges magaslati levegÅ‘, amennyiben a jóámber felmászik a sziklára.
- Ösvény-keresztezÅ‘dés avagy Újdomb Bódogság. A Terebicsi "katasztrófa" után (három ládából semmi), itt is majdnem láda nélkül maradtunk. Kerestük a cserefát, aztán a gyertyánt, már majdnem majomkenyérfát kerestünk, amig rájöttünk, hogy a fát elvitték :-(.
- Túlfolyó-ág - Súgó-barlang Volt tobb bejegyzes is. Talan 2 vagy 3 nagyobb csapat eleg hosszu nevlajstrommal, ugyhogy nem en talaltam meg legeloszor. En csak annyit tudtam hogy letezik egy lada a Roka teremben, a leirasat sose lattam, eppen ezert felturtuk az egessz termet :)) amig megkerult az adott magassagban.
Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |