Turisztikai látnivalók
 

Turisztikai látnivalók a Kárpát-medencében: Hozzáférés bejelentkezés után

Jelentkezz be!

Ez a tartalom csak regisztrált felhasználóink számára elérhető.

[ Vissza ]

Bejelentkezés után

  • Hozzászólások, bejelentések
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Néhány látnivaló

Ez a tartalom jelenleg még nem elérhető a számodra.

Hozzászólások

  • Kommandó - Ringó-híd Elindultam Kommando fele. Elhataroztuk, hogy mar felmehetnenk Kommandora is, es le vegig a Nagy Baszkan. Valamikor egy jo 10 evvel ezelott, mar ezt vegigjartam.
  • Egy elfelejtett földvar Elfelejtett ösvényeken az elfelejtett földvárhoz. Miután megjártuk a Hegy útját, a Pogány havasról ezt a várat vettük célba, természetesen árkon-bokron át, erdÅ‘n-mezÅ‘n át, vagyis inkább csak sűrű, szúrós erdÅ‘n át, de végül aztán csak oda jutottunk a várhoz. A rejtek elég egyértelmű, ennek ellenére elég sokat kerülgettem, de csak megtaláltuk aztán a geodobozt.
  • Veresvirág sípálya és kilátó - Gyergyócsomafalva Bokamagassag. Nekem ezekkel a faszerkezetekkel valami bajom van. Zsogodi borvizforras (dupla kudarc) most megint semmi.
  • Reformatus templom - Magyarvista Szombati biciklizés. A szombati biciklizésem alkalmával találtam meg ezt a geodobozt. A füzetecskében az elsÅ‘ hely szabadon van hagyva (?
  • Lomáska - Kis-Lomás-vízesés Minden vízesés nem kéne?. Van neked egy kis, saját, különbejáratú vízesésed a Kofa völgyében. Tessék odamenni, ellenÅ‘rizni, karbantartani a ládát.
  • Gergely János-féle kÅ‘vályú - Székelyvarság KÅ‘ mögött, kÅ‘ alatt. Bár nem esett az utunkba, és siettünk is az oroszhegyi nárciszrétre, sikerült rávenni a kirándulótársaimat, hogy nézzék meg Å‘k is a Gergely János-féle kÅ‘vályút. A geodoboz a helyén volt.
  • Óratorony - Marosvásárhely Nem volt a helyén. Megtaláltam. Nem volt a helyén, az oszlopok közötti résbe volt beszorítva, de visszatettem a harang tartó vasra.

Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!

[ Fel ↑ ]
A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2025 Rejtekhely.ro, a magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás és kirándulás. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói. 19 év, 7 hónap és 22 nap óta dokumentáljuk a turisztikai látnivalókat!