Turisztikai látnivalók
 

Turisztikai látnivalók a Kárpát-medencében: Hozzáférés bejelentkezés után

Jelentkezz be!

Ez a tartalom csak regisztrált felhasználóink számára elérhető.

[ Vissza ]

Bejelentkezés után

  • Hozzászólások, bejelentések
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Néhány látnivaló

Ez a tartalom jelenleg még nem elérhető a számodra.

Hozzászólások

  • RH0208 - Nagyon impozáns rejtek, és a környék is igen kellemes. Azt hiszem, gyakran fogok én ide kijárni.
  • RH1732 - Ezt a csapatmunkával elrejtett geoládát, csapatmunka nélkül találtam meg, elsÅ‘nek. Ha nincs ez a doboz, talán soha nem jutok el ide.
  • SugásfürdÅ‘ Nagy volt az aljnövényzet. Sajnos a GPS-em nem túl pontos, ez mát többször tapasztaltam, és az aljnövényzet is meglehetÅ‘sen nagy volt. Ezért nem találtam meg azt a bizonyos fát, pedig a képet elég jól az emlékezetembe véstem, de nem baj majd legközelebb.
  • Cinege-tetÅ‘ - Marosszentgyörgy Foltozni. Most látom csak a régi képeket, a facsoport jobboldali részét itt is kivágták, elvitték. A leírt helyen az istennek sem találtuk a dobozt, végül fél méterrel odébb az avarból bukkant elÅ‘.
  • RH1653 - A városnak ezt a részét szeretem a legjobban, kivéve ezt a parkocskát. Amikor megjelent, nagyot rontott a hely hangulatán.
  • RH1382 - A harmadik Rejtekhely-vadászat Erdélyben találkozó alkalmával kerestük meg ezt a geodobozt.
  • Millenniumi emlékmű - Székelyhíd Érmelléki körtúrán. Érmelléki autós túra keretében jutottam el Székelyhídra. A milleniumi emlékmű egy gondozott park közepén áll, 2000-ben állították helyre.

Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!

[ Fel ↑ ]
A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2025 Rejtekhely.ro, a magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás és kirándulás. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói. 19 év, 7 hónap és 27 nap óta dokumentáljuk a turisztikai látnivalókat!