- Csókás-feredÅ‘ - Csernáton Üregi doboz a Csókás feredÅ‘nél. Meglett, és a viszonylag új feredÅ‘t is megcsodáltuk, megszaglásztuk. Ezt a szép helyet az Å‘szi köntÅ‘sében is meg fogjuk nézni.
- Szeptember végén - Koltó PetÅ‘fi. A covid járványra való tekintettel, nem tudtunk bemenni a kastély udvarára. Ãgy csak a kerÃtésen át tudtuk megnézni a kastélyt.
- Vártemplom - Sepsiszentgyörgy Ejnye-bejnye. Ejnye-bejnye, pedig arra a dobozra én is fentem a fogam. Hogy majd jól "megbecstelenÃtem" jövÅ‘ héten.
- Ládás Háza-kilátó - Andrásháza Jó nap a mozgásra. A mai napom igen mozgékonyra sikerült. Sok szép látnivalót és geodobozt is sikerült látni, megtalálni.
- Geocitrom CsÃkkarcfalva Asztalko. Jo hangulatu, szep kirandulas volt, orvendek, hogy idot tudtam szakitani ra. Gyonyoru a videk, mint altalaban mindenfele nalunk.
- Both-vára - Gyergyószentmiklós Doboz a helyén. Ma munka után kimentem ellenÅ‘rizni, a geodoboz sértetlenül a helyén van. Úgy gondolom tulajdonképp az X-et nem találtátok meg.
- Csoma-diófák - CsomakÅ‘rös Húsvét vasárnapján. Húsvét vasárnapján találtam meg a CsomakÅ‘rös melletti erdÅ‘ben található rejteket. Az erdÅ‘ben elhelyezett geodoboz próbára tette a türelmemet, de a végén elÅ‘került.
Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |