- SólyomkÅ‘ - KirulyfürdÅ‘ KirulyfürdÅ‘i SólyomkÅ‘. A hÃdnál leparkoltunk és innen indultunk el a kényelemes, turista jelzéssel is ellátott ösvényen. A sólyomkÅ‘re nagyon kényelmesen 20 perc alatt jutottunk fel.
- PetÅ‘fi Sándor-park - Nagyszeben Szalma, nem széna. Én is szénaszoborként találtam leÃrást róla a neten, de valószÃnűleg helytelenül használják. A széna a még zölden kaszált, és megszárÃtott növény, leggyakrabban fű.
- Siculicidium emlékmű - Madéfalva Megvolt. Még júniusban a srácokkal.
- Szolcsvai búvópatak barlangja 1 - Alsószolcsva AmÃg a többiek a patak kifolyásában gyönyörködtek. Addig mi( jkgábor, Mester Nagy Ildikó, Mester Nagy Levente és én) leléptünk és geodobozt leltünk. Amit elég nehéz lett volna meglelni a GPS segÃtsége nélkül, igaz egy picit elütött de annyi baj legyen.
- Katolikus templom - Nyikómalomfalva Utólag bejelentve. Amikor ezt a megtalálást bejelentem, már 2022 augusztus 31-ét Ãrunk. Mindenkivel megtörténik, valahogy elmulasztottam a bejelentést.
- RH1344 - Gyönyörű hely, csodálatos lelátás, remek rejtés. ElsÅ‘ megtalálojaként a jól rejtett geodoboznak, elÅ‘szÅ‘r is köszönet a túravezetÅ‘nek és biztatás mindenkinek.
- Római katolikus templom - CsÃkzsögöd Ket kis x. Sot. 2 kicsi festett x jel segitett a keresesben.
Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |