- Szent Anna kápolna - Szent Anna-tó Látogatás. Meglátogattuk Danival és Csongival. Nagyon értékelték A tó keletkezésérÅ‘l szóló legenda röviden: Valamikor réges-régen a mai Szent Anna-tó helyén egy magas hegy volt, melynek a tetején vár állott.
- Berettyó forrása - Tuszatelke Nagyon szép, békés és tiszta hely. Köszönjük a rejtést, csak ajánlani tudjuk. A bÅ‘vizü karsztforrás vize kristálytiszta, finom.
- Egykori cinóber-bánya - BüdösfürdÅ‘ Sétáltunk még egyet itt. Megnéztük az üdülÅ‘telepet és megkerestük ezt a geodobozt is. Ezt a nagy geodobozt nem volt nehéz megtalálni.
- Dévai várrom Gondolával fel, majd gyalogosan le. Jó látni a munkálatokat a várnál, bár maga a munka áll. Diákokat "oltottam be" erre a játékra, Ãgy került meg a láda.
- Római katolikus templom - CsÃkszentkirály Szent István királyról nevezett templom. Szerencsénk volt, mert a templomban éppen szentmise volt, ezért nyitva találtuk a kaput. Köszönjük a rejtést.
- Borsáros-fürdÅ‘ - CsÃkszentkirály Nem kockáztattam. A rejtekhelyet megtaláltam, de a dobozt nem tudtam megkeresni, mert a fürdÅ‘ tele volt cigánnyal. A házikókban, a vÃzben, mindenütt, tele volt a környék velük.
- Református templom - Åraljaboldogfalva Hunyad1. A kepek es a segitoszoveg segitsegevel(ugyanis egyelore gps nelkul keresek) megtalaltuk.Vigyaznunk kellene, hogy a templomaink es falvaink ne jussanak hasonlo sorsra.
Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |