Turisztikai látnivalók <-- Bejelentkezés
 

Turisztikai látnivalók a Kárpát-medencében: Hozzáférés bejelentkezés után

Jelentkezz be!

Ez a tartalom csak regisztrált felhasználóink számára elérhető.

[ Vissza ]

Teljeskörű hozzáféréssel

  • Hozzászólások, bejelentések
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek pontos megjelenítése térképen és listában
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Hozzászólások

    • Szentkatolnai temetÅ‘ Szentkatolnai emlékpark és temetÅ‘ Megismernéd közelebbről? A rejtek végül is a temetÅ‘ben van. (2013.8.10.)
    • Vadrózsák és drótok Református templom Kézdioroszfalu Ezt látni kell. Vadrózsák körül és drótok között. (2012.11.11.)
    • Biciklikirándulás alkalmával A Thoroczkay család vára Torockószentgyörgy Hozzá tudsz szólni? A szép október elsején egy szolóban megejtett biciklikirándulás alkalmával jutottam el Torockószentgyörgyre és igy a várba, mely egy igazi emléke multunknak. (2011.10.1.)
    • Szebenvár? Szebenvár Orlát Neked sikerült eljutni ide? Hogy itt volt-e valaha Szebenvár? (2013.9.1.)
    • Kuria a Szemerjan Nagy-Bogáts kúria Sepsiszentgyörgy Tudod hol van a térképen? Ez egy szepen helyrehozott kuria. (2023.1.23.)
    • Bazaltos Újfalvi kÅ‘bánya Érdekes. Érdekes a vulkáni kúp maradványait fentrÅ‘l szemlélni. (2016.8.14.)
    • Nem vagyok tökéletes Aranykakas Marosvásárhely Ezt látni kell. A kislányom egyik kedvenc zenekara a Zanzibár. (2016.10.23.)
    • Nehezen, de meglett Katolikus templom Csíkmenaság Ezt meg kell nézni. A kaput itt is zárva találtam. (2012.7.23.)
    • Sötétedéskor Babarunkai vízgyűjtÅ‘ Mi a véleményed? A Csukás-hegységbÅ‘l hazafelé tartottunk, az idei Havasszépe-túráról. (2014.6.14.)
    • Költözik a kilátás Székelybósi panoráma Szeretnél többet tudni erről a helyről? Úgy látom, hogy a kivágott fák csutakjai nem hosszú életűek, ezért a beléjük rejtett dobozok élete is hamar véget ér. (2021.10.10.)
    • Gondoltam ujbol megnezem Borvíz Útja ElÅ‘patak Különleges hely. Sziasztok, nemregiben voltam az elopataki doboznal, egyszer meg regebb megtalaltuk. (2012.8.3.)
    • Őr-kÅ‘ alatt, Gyetra-völgy felett Angyalszárny-szikla Bélapátfalva Kirándultál már itt? Bélapátfalváról a CserepeskÅ‘i-barlangszállásig tartó túra közben ejtettem útba a sziklát. (2026.1.3.)
    • Kiigazitva Földvár Homoródalmás Különleges. Miutan a bor mar atvaltozott vizze a Varhegy elnevezest atkeresztelnem Foldvar nevre. (2013.11.22.)
    • A nyeregben Hasadék-nyereg KirálykÅ‘-hegység Érdekes. A hasadékban kellemes hűvösség volt a kánikula ellenére. (2021.8.16.)
    • Vasárnapi séta Szent Antal-kápolna Csíksomlyó Tetszik neked? A Hármas-halomoltártól visszafele megkerestük ezt a dobozkát is. (2014.3.30.)

    Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!

    Látnivalók

    Ez a tartalom jelenleg még nem elérhető a számodra.
    [ Fel ↑ ]
    A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2026 Rejtekhely.ro, a magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás és kirándulás. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói. . 20 év, 6 hónap és 27 nap óta dokumentáljuk a turisztikai látnivalókat!