- Hammas-fürdÅ‘ - Zsombor-patak fürdÅ‘i Zsombor-patak fürdÅ‘i. Mivel a Büdös-barlangnál voltam, ide is elsétáltam. A tavaszi állapotához képest sokat változott.
- Magyarigeni-tengerszem Új rejtés új helyen. A régi rejtés nem hiszem, hogy megvan még. Ezért rejtettem egy új dobozt, egy kis pet elÅ‘formát közelebb a tóhoz.
- RH3444 - Harmadszor jartam ott, mikor vegre sikerult megtalaljam.
- Borziatelep tava Egy kis nosztalgia. Fontos hely ez számomra, mert egy barátomnak hétvégi háza van. Borziatelepen és sokszor jártam meg a környéket.
- RH1632 - Gyuri barátommal vágtunk neki - a behajtást nem javasló tábla ellenére - a doboz megközelÃtésének. Egy helybéli ember megnyugtatott, hogy egészen odáig is eljuthatunk az autónkkal (nem terepjáró).
- Gyepes Alaposabban, lelkiismeretesebben. HomoródremetérÅ‘l Gyepes felé tartva a hazaérkezÅ‘ marhacsorda tartóztatott fel, a falu utcáin a tehenek egészen a rejtekig elkÃsértek. Gondoltam, hogy amÃg elvonulnak megnézem a templomot, esetleg belülrÅ‘l is.
- Református templom - Egerpatak én lennék elfogult?. Nem voltam jelen a rejtésnél, megtaláltam. ValószÃnű elfogultabb vagyok a hely iránt, de kÃváncsian várom a további értékeléseket, megtalálásokat.
Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |