- Postarét Ördögbors és GPS-es cipÅ‘. Az álmosság ellen kevés ördögborssal, gyömbérrel fűszerezett citromos almaitalt ajánlok. Természetesen szakértÅ‘ által elkészÃtve :-).
- Petőfi Sándor-park - Nagyszeben Szeben 1. Három órát kellett vesztegelnem Szebenben autóbuszra várva. Gondoltam - ne teljen hiába az idő -, egy kicsit keresgélek.
- Opálbarlang - Kirulyfürdő Opalbarlang-terkep. Megigertem, hogy adok koordinatat, de sajnos elfelejtettem. Elnezest, a szamitasaim szerint a barlangnak itt kell lennie.
- Geo Negoj Gyonyoru a kilatas odafentrol. Tartalmas kis Fogarasi tura alkalmaval 5 odszor vagy 6 odszor jutottam fel a Negoi csucsra. Elarulom hogy ezuttal lada is kerult trekkingklub jovoltabol.
- Ugron-kúria - Homoródszentmárton Begyepesedett helyszÃn. A falban kialakÃtott kapu a megoldás. Azaz egy, a vidékre jellemzÅ‘, tömör, széles kÅ‘fallal keretezett kapu.
- SZNM 4 Kézdivásárhely - Gábor Ãron szobra Tényleg az. Göcsörtös az az ölelés, és elééggé fura mikor sok tekintet szegezÅ‘dik rád a parkban, amikor felé tartasz.
- Magyarigeni-tengerszem Új rejtés új helyen. A régi rejtés nem hiszem, hogy megvan még. Ezért rejtettem egy új dobozt, egy kis pet elÅ‘formát közelebb a tóhoz.
Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |