Turisztikai látnivalók
 

Turisztikai látnivalók a Kárpát-medencében: Hozzáférés bejelentkezés után

Jelentkezz be!

Ez a tartalom csak regisztrált felhasználóink számára elérhető.

[ Vissza ]

Bejelentkezés után

  • Hozzászólások, bejelentések
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Néhány látnivaló

Ez a tartalom jelenleg még nem elérhető a számodra.

Hozzászólások

  • Caraiman-párkány - Bucsecs-hegység Zergék. Már évek óta nem voltam ezen az ösvényen, de most is ugyanolyan szép és izgalmas. Találtunk havasi gyopárokat és láttunk zergéket, több egyedbÅ‘l álló nyájak voltak.
  • Both-vára - Gyergyószentmiklós Térdre borulva, a kápolna elÅ‘tt. Több alkalommal jártam már itt. Még geodobozt is kerestem, és találtam ezen a helyen.
  • Szent Anna kápolna - Szent Anna-tó Illemhely-doboz. Sajnos ezen a napon harmadszor (ládakeresések alkalmával) kellett megtapasztalnom, hogy amilyen szép a tó olyan visszataszító minden amit a fák takarnak. Ez a láda egy idÅ‘szakos illemhely tetején fekszik szó szerint WC-papírral takarva.
  • NapfürdÅ‘ - Borszék FütyülÅ‘. Hmm, mivel nekem már van fütyülÅ‘m, inkább meghagyom a hölgyeknek. Ők bizonyára érdekes játékszernek fogják találni.
  • FüggÅ‘híd az Olt felett - TusnádfürdÅ‘ Tusnadfurdoi vadaszat 1. Egy augusztusi napon felkerekedtem, hogy bejarjam Tusnadfurdot. Nem is bantam meg.
  • Székely Kálvária Ez elég nyugtalanító :-). A geodobozt nagyon könnyű megtalálni, amennyiben nem üres a rejtek, és még ott van a helyén. Nézd meg jól a Rejtekhely című képet, az alapján biztos megtalálod.
  • Stubenberg kastély - Székelyhíd Omladozóban. Kapuja nyitva volt, így benéztem a kastély udvarára is, utána pedig kívülrÅ‘l is körbejártam a kastély telkét. Gyermekotthon működik a feliratok alapján benne.

Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!

[ Fel ↑ ]
A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2025 Rejtekhely.ro, a magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás és kirándulás. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói. 19 év, 7 hónap és 26 nap óta dokumentáljuk a turisztikai látnivalókat!