Turisztikai látnivalók
 

Turisztikai látnivalók a Kárpát-medencében: Hozzáférés bejelentkezés után

Jelentkezz be!

Ez a tartalom csak regisztrált felhasználóink számára elérhető.

[ Vissza ]

Bejelentkezés után

  • Hozzászólások, bejelentések
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Néhány látnivaló

Ez a tartalom jelenleg még nem elérhető a számodra.

Hozzászólások

  • SólyomkÅ‘ vára - Sepsibükszád Negyedszer. Negyedszer olvastam a nevem a naplocskaban, de azert jol esett ide ujra es ujra visszaterni. Vegig maszni a csillag alaku bunkerben, uldogelni a sziklaszalon, nezni az alant elrobogo vonatot, hallgatni az Olt zugasat, es gyonyorkodni a csodalatos naplementeben.
  • Ökrök-vízesés Ökrök-vízesés. A Sebes-Körösbe ömlÅ‘ Boiului patak mentén találjuk az Ökrök-vízesést. A többlépcsÅ‘s vízesés nem méreteiben hanem rejtettségében és vadságában nyújt felejthetetlen emléket az ide látogató kessernek.
  • Unitárius templom - Énlaka 4 ember. 4 emberkére volt szükség, hogy körbe öleljük a nagy zádokfát. A templom belülrÅ‘l leírhatatlan, a plafon, a torony, gyönyörű.
  • Büdös-barlang - BálványosfürdÅ‘ A leirasok alapjan talaltuk meg. Egy delutani seta, majd egy kis kereses, es megvan a lada. Nem teljesen szabalyosan kerstuk, mert nem mukodott a GPS-unk, es inkabb a leirasok alapjan talaltuk meg.
  • Várhegy - Bágy Lada athelyezes. A Bagyi varnal athelyeztem a geoladat, a regitol ugy jo 30 meterre delkeletre. El is kuldtem, a Medve-szakadekkal egyutt.
  • RH1988 - Van neked egy kis, saját, különbejáratú vízesésed a Kofa völgyében. Tessék odamenni, ellenÅ‘rizni, karbantartani a ládát.
  • Jedd temetÅ‘je Halott ág. Nem a halott ágat kell keresni, hanem a halott ág helyét. Érdemes figyelmesen elolvasni a geodoboz megtalálását segítÅ‘ információt, akár többször is.

Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!

[ Fel ↑ ]
A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2025 Rejtekhely.ro, a magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás és kirándulás. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói. 19 év, 7 hónap és 17 nap óta dokumentáljuk a turisztikai látnivalókat!