Turisztikai látnivalók
 

Turisztikai látnivalók a Kárpát-medencében: Hozzáférés bejelentkezés után

Jelentkezz be!

Ez a tartalom csak regisztrált felhasználóink számára elérhető.

[ Vissza ]

Bejelentkezés után

  • Hozzászólások, bejelentések
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Néhány látnivaló

Ez a tartalom jelenleg még nem elérhető a számodra.

Hozzászólások

  • Görgényi kÅ‘gombák Görgényi kÅ‘gombák. Gyönyörű hely, csodálatos lelátás, remek rejtés. ElsÅ‘ megtalálojaként a jól rejtett geodoboznak, elÅ‘szÅ‘r is köszönet a túravezetÅ‘nek és biztatás mindenkinek.
  • Bugyogó források - Fingóborvíz Korond - bugyogó, sistergÅ‘ források. A Fingó borvízforrástól átsétáltunk ide. Tetszettek ezek a nem kíépített bugyogó források is, na meg a geodoboz is.
  • Ördögmalom-vízesés - Bucsecs-hegység Ujra a Bucsecsben. Elindultunk a vizeses iranyaba, ami nagyon megerte, csak nagyon esett az eso, es igy a tobbi nem lett meg. Ide szep ido kell, es egy nagy furdozes a komedenceben.
  • Ürmösi Töpe barlangjai Alsórákos látnivalói 2. Alsórákos felfedezésére kerékpárral indultam, KirulyfürdÅ‘, ErdÅ‘füle, Székelyszáldobos, FelsÅ‘rákos, Ágostonfalva utvonalon. Ágostonfalva után az Olt bal partján az erdÅ‘ közt haladtam, de mivel nem tájékozódtam kellÅ‘képpen és idejében, elÅ‘ször a Mihályvárát kerestem meg, majd nem akarván kihagyni, visszafordultam, és megkerestem a barlangokat is.
  • Világháborús bunker - Kékvíz-patak Májális VI. A Kékvíz-forrástól elindultunk megkeresni a bunkereket. Jó kis erdei séta volt, de sajnos a doboz idÅ‘közben elszellÅ‘zött.
  • Kisvasút állomás - VármezÅ‘ Kudarc. A vasúti hídnál levÅ‘ doboz keresése közben próbálkoztam ezzel is, de nem találtam meg. Nem jött, hogy elhiggyem, hogy a rejtek ott van ahova a koordináták mutatnak, a bozótban.
  • Ispán-kút Őszi esÅ‘s nap. A doboz hamar elÅ‘került, csak a környék hangulata szomorkás kicsit. Őszi esÅ‘ lába lóg, kamionok burrognak, az emlékmű és a kiapadt forrás sem épp szívderítÅ‘ látvány.

Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!

[ Fel ↑ ]
A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2025 Rejtekhely.ro, a magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás és kirándulás. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói. 19 év, 7 hónap és 17 nap óta dokumentáljuk a turisztikai látnivalókat!