- Tálasbérce - Székelyvarság A levagott testvér ajándéka. Eleg sokat keresgeltem ahhoz kepest, hogy mennyire konnyu helyen volt, es feltem hogy nehogy ismet ures rejteket talaljak. Annal nagyobb volt a meglepetes mikor ujabb csokor gomba takarta az ep rejteket.
- Aracs-patak völgye - CsÃkcsomortán Hogy mire jó még a bicikli?. Én ezúttal létrát rögtönöztem belÅ‘le, az épület egyik tartóoszlopának támasztva. Ãgy sikerült nagy nehezen felkászálódni a tetÅ‘ alatti gerendákra.
- Fatörzs-barlang Terep-1. A terepgyakorlatunk elsÅ‘ napján, népes diáksereg kÃséretében. A barlangok nagyon érdekesek, érdemes felmászni idáig.
- Disznajói kockásliliom védett terület Az idén korábban nyÃlnak. Mivel korábban jött az idén a tavasz, ideje volt megnézni, hogy nyÃlnak-e a mocsári kockásliliomok. Nem szerettem volna lekésni az idén is a virágzást.
- Ãrpád-park - Torja A vilag legmagasabb kopjafa labanal. Tátott szájjal álltam a kopjafa alatt, olyan nagy volt. Azert ebbe beletelhetett egy jo par honap, mig elkeszult.
- Ördögárok Májális II. A nádasszéki borvÃztÅ‘l indultunk, jó kis erdei séta volt, mire kiértünk a tetÅ‘re. Több almafát is megnéztünk a környéken, megcsodáltuk a csavaros törzsű fákat.
- Koronka dombjai Kökény meg egyéb tüskések. Látom, szereted tüskés cserjéssel védeni a rejteket. Ez fölég akkor probléma, ha nem a megfelelÅ‘ irányból közelÃtem meg a rejteket.
Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |