- Ãllatkert - SomostetÅ‘ - Marosvásárhely Nagy doboz. Egy kicsit nagy a doboz a rejtekhelyhez. Letakartam egy pár ággal, mert csak egyszerüen ott ült a fa tövében.
- Gáles-tó A Retyezát legszebb tava. A tó szépsége túltesz bármelyik Retyezát-beli testvérén. Kis kiránduló társaságunk egyértelműen a Gáles-tavat nyÃlvánÃtotta a hegység legcsodálatosabb tavának.
- Kerék-domb alatti vÃzesés - Ãgostonfalva Melyik leÃrás ékezetei jelennek meg rosszul?. Gratulálok a teljesÃtményhez, tényleg fejlÅ‘dés, ha már aznap bejelented a megtalálást. Még a végén példát vehetünk rólad.
- Vasútállomás - Szatmárnémeti Hangyák. A fa megvan, a doboz helyét egy lehullt száraz ággal próbáltam kikotorni, de doboz nem került elÅ‘. A fán egy nagy létszámú és nagyon csÃpös hangyaboly lakik, kaptam is vagy húsz csÃpést.
- Régi kÅ‘hÃd - Sepsiszentkirály Gyönyörűűű. Hát ez egyszerűen gyönyörü. Csodás helyen csodás hÃd.
- Harangláb Hatolyka A domb tetején. A sÃk mezÅ‘ben egy kiemelkedÅ‘ domb tetején áll a hangulatos templom, mely felújÃtás alatt van. A harangláb egy hagyományos szerkezetű ácsmunka.
- Szolcsvai vÃznyelÅ‘ Kúsztunk, másztunk, s annyi. Lehet, hogy régebb itt vitt az ösvény, de most ez egy félreesÅ‘ hely, elég meredek oldalon kell sárban, bozótósban kapaszkodni, és az aljnövényzet miatt nem igazán látszanak a sziklák. Sajnos sok idÅ‘nk nem volt rá, 2-3 perczig kerestük a fotó alapján a sziklát, de nem találtuk meg.
Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az ? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |