 |
|
|
|
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni a turisztikai látnivalót! Bejelentkezés után.
|
| | |
|
|
|
|  |
Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Füvészkert és Wesselényi kastély - Zsibó felé - regisztráció után.
***
|
Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból: Cégér  Gyermekek palotája - 1  Bejárati harangláb  A sziklás csúcs  Akadálypálya - 1  Jézus Szent Szíve tiszteletére  A tóhoz vezető letérőút  Lőrések  Kristó Imre sírköve  A síremlék fölé magasodó fenyőfa  Festett kazetta  Oltárkő - 4
|
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Füvészkert és Wesselényi kastély Zsibó fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel Zsibó és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Füvészkert és Wesselényi kastély!
|
A legközelebbi település Zsibó, 0,33 km távolságra található. Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után) A Sárkányok kertje felett Almásgalgó 8,1 km-re Sárkányok kertje Almásgalgó 8,2 km-re Fekete nyár Csokmány 9,1 km-re Porolissum római őrhely 11,9 km-re Bencés kolostor romjai Kőd 16,3 km-re
Történelmi-kulturális értékek - Szilágy megye * A történelmi háttér és kulturális jelentőség részletei bejelentkezés után.
|
Teljeskörű hozzáféréssel
- Hozzászólások, bejelentések
- Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
- Utolsó megtalálások és hozzászólások
- Füvészkert és Wesselényi kastély adatlapjának követése
- Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Zsibó térkép
- Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
- Navigálás valós időben a terepen!
|
|
Látnivalók
Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Szilágy megyében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket! |
|
Hozzászólások
- A hely megvan, a dobozt sajnos a nagy tomeg miatt nem igazan tudtam megkaparintani.
- De a rejtek Csala tornya folott van, es akkor miert nem az Orban Balazs nagy barlang kornyeken.
- Megtaláltuk, visszaálcáztuk.
Sikerült eljutni Zsibó környékére? Tetszett a Füvészkert és Wesselényi kastély? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |
|
|
|
|  |
|