Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Bunker 2 - Szalárd felé - regisztráció után.
***
|
 A temető  Látványos vízesés  2246  Elsok vagyunk?  A kilátó közelében  Kilátás a Leánykavártól
|
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Bunker 2 Szalárd fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel Szalárd és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Bunker 2!
|
Milyen fontos látványosságok és népszerű látnivalók vannak a Bunker 2 Szalárd közelében? (részletek bejelentkezés után)  Bunker 1 90 m-re A bunkerek közül legalább hat ma is megtalálható. Mi volt ez az üzenet? A piros pont jelzés út felőli végén kapszkodtunk fel a hegyoldalon, az elején picit keresgélve az ösvényt, mivel nagyon benőtték a fák meg a cserjék közvetlen a meredek oldal alatt. Szalárd nyugati végénél levő forrásnál parkoltam, majd elindultam gyalog, az út mentén, a piros ponttal jelzett túraösvény másik vége felé. A Maros-szoros egyik ékességének számító Szerecsen sziklákon és azok környékén jól kiépített lövészárokrendszer húzódott, húzódik végig a sziklafal mentén, melyet sziklába vésett menedékhellyel, lőszerraktárral, bunkerekkel láttak el.
Természeti értékek - Maros megye * Részletek bejelentkezés után.
|