 |
|
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni az itt elrejtett kincsesládát! Bejelentkezés után.
|
| | |
|
|
|  |

Panoráma Szarvas-völgy.. Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Panoráma Szarvas-völgy - Bucsecs-hegység felé - regisztráció után.
***
|
Néhány kép a Panoráma Szarvas-völgy - Bucsecs-hegység képtárból: A Szarvas völgy - 1  Sziklakert  Panoráma  Szikla
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Panoráma Szarvas-völgy Bucsecs-hegység fotóalbumba!
Fedezzétek fel Bucsecs-hegység és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Panoráma Szarvas-völgy!
>>> Lépjél be a virtuális kincskeresők titokzatos területére, és keresd meg a Rejtekhely geojátszótér itt elrejtett geodobozát!
|
A legközelebbi település Busteni, 7.06 km távolságra található. Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után)  RH1868 A La-om tetején három bizarr alakú sziklaszál van. Eltelt egy-ket honap azota ,hogy megtalaltam, de ugy latom meg azota sem jelentkezett senki. Kerestem a betűket, és megtaláltam, elég hamar. Tényleg sok zerge van a Bucsecsben, az Omul-csúcs környékén.
 Macska-szfinx Bucsecs-hegység 1,3 km-re Ez tényleg egy különleges sziklaalakzat. A Caraiman-kereszttől folytattuk utunkat az Omul csúcs fele, mikor útközben Erózió Kiváló és Érdemes művész újabb munkájába botlottunk, amilyenekkel tele van a Bucsecs-hegység.  Lépcső-csúcs 1,7 km-re A G C betukot nem talaltam de az ablakot azt igen, igy meglett a lada is.  RH1869 Az Ördögmalom-vízesés megközelíthető Törcsvárról, a piros kereszt turistajelzés mentén indulva. Elindultunk a vizeses iranyaba, ami nagyon megerte, csak nagyon esett az eso, es igy a tobbi nem lett meg.
 Kostila-Nagy-párkány Bucsecs-hegység 3,4 km-re Az aki igazan megszeretne ismerni a Bucsecs sziklavilagat, annak kotelezoszeruen be kell jarnia a Kostila parkanyat is. Igaz nem veszelytelen de egy kis kalandvaggyal, egy madzag kotellel, es nem kis helyismerettel ez mind megvalosithato. Szfinx Babele Bucsecs-hegység 3,6 km-re Későn indultunk útnak, nem számoltunk avval a csúcsforgalommal, ami Busteniben volt, mikor gyalog gyorsabban lehetett haladni, mint autóval. Miután már elég sokat hallottunk meg olvastunk erről az új útról ideje volt kipróbálni is. Hegyes-szírt 3,8 km-re Ha már vetted a fáradtságot és kiugrottál a Costila menhelyhez, nem éri meg kihagynod a Hegyes-szirtet (Țancul Ascutit). Ugyanis a menhely fölött közvetlenül tornyosuló hegyes sziklaszirtről még gyönyörűbb kilátás nyílik a Costila hatalmas sziklafalaira.  RH4501 A túránk második napján ragyogó napsütésben indultunk a Caraiman-kereszthez, a Babele menedékháztól.
 RH4502 Már évek óta nem voltam ezen az ösvényen, de most is ugyanolyan szép és izgalmas. Miután kigyönyörködtük magunk a vízesés sorozatban, folytattuk utunkat a Caraiman-kereszt felé.
 RH1981 Sokat változott a kereszt és környéke, miután megrenoválták az épületet. A Caraiman párkányon keresztül értünk el erre a helyre, ahonnan rendkívül szép kilátás nyílik a völgyben sorakozó városokra.
 RH4673 Számtalan zuhatagot és vízesést képez. A kék kereszttel jelzett, Busteniből a Babele-menedékházhoz vezető túraútvonal mentén, a Jepii Mici (Caraiman) völgyében levő patak vize folyamatos esésben van.
 RH2254 Ha nem letezne ez a kapu, akkor nem tudnank tovabb haladni ezen az ovon, a kapucska oven. A Braul Portitei vagy az Ablak-parkany a Bucsecs-hegyseg K-i leszakadasanak egyik erdekes pontja, szikla kapuja.
 RH2730 Vasárnap a Bucegiben túráztunk, és mivel ott jártunk megkerestem a geoládát.
Természeti értékek * Részletek bejelentkezés után.
|
Teljeskörű hozzáféréssel
- Hozzászólások, bejelentések
- Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
- Utolsó megtalálások és hozzászólások
- Panoráma Szarvas-völgy adatlapjának követése
- Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Bucsecs-hegység térkép
- Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
- Navigálás valós időben a terepen!
|
|
Néhány látnivaló

Török mecset-szikla - Bucsecs-hegység Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Egyéb rejtekhelyekében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket! |
|
Hozzászólások
- Gyönyörű kilátás fogadott. Alig tudtunk képeket csinálni a panoráma helyről, annyian tolongtunk a sziklaperemen, hogy már baleset veszélyes is volt néha.
- Nappal is viszonylag könnyen megtalálható. Mindenféle segédezköz nélkül, hogyha keresi az ember.
- Az a másik fa az aszfaltos fa. Azért aszfaltos, mert a geokémcső :) 2 aszfaltdarabbal van takarva.
- Egy ARO-val mentem at Ivobol Szentegyhazara. Szemelyautoval is feljottek innen is onnan is.
- A templomkert kissé elhagyottnak tűnt a szép ősyi délutánon . Vajon van itt rendszeresen istentisztelet?
- Megtalaltuk kedvesemmel ezt a ladat. Erdekes, hogy a tegnap is jart ott valaki.
- A Lepcsosrol mar a Toronyszekebe leptunk. A kilatas mindenert karpotolt.
Sikerült eljutni Bucsecs-hegység környékére? Tetszett a Panoráma Szarvas-völgy? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |
|
|
|
|  |
|