Geotrekker
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni a turisztikai látnivalót! Bejelentkezés után.

Református templom - Magyarlapád

Turisztikai látnivalók - Bejelentkezés
 

Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Református templom - Magyarlapád felé - regisztráció után.

***

Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból:

Kányád látképe Kányád
Kányád látképe
Érdemes kikerülni Tatros-forrás
Érdemes kikerülni
Egy tengerszem a sok közül Nagy Molhás
Egy tengerszem a sok közül
Az erődtemplom hátulról Szászdálya
Az erődtemplom hátulról
Habcsók-házikó
Habcsók-házikó
8914 Csindrel Szebeni havasok Rozdesti
8914
A körösrévi vízesés Körösrév Zichy-barlang vízesés
A körösrévi vízesés
A Mohos bejárata - 2 Mohos
A Mohos bejárata - 2
1060 Szászrégen római katolikus templom Régen
1060
Címer 2 Marosvécs református templom
Címer 2
Még álló épületfal Marosvásárhely egykori Cukorgyár
Még álló épületfal
Vadvirágok vadvirág
Vadvirágok

Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Református templom Magyarlapád fotóalbumba!

>>> Fedezzétek fel Magyarlapád és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Református templom!

A legközelebbi település Magyarlapád, 0,34 km távolságra található.
Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után)
Nagyenyedi vár 7,9 km-re
Őrhegy kilátópont 8,1 km-re
Református templom 10,2 km-re
Molyhos tölgyerdő 11,7 km-re
Katolikus templom 12,8 km-re

Történelmi-kulturális értékek - Fehér megye
* A történelmi háttér és kulturális jelentőség részletei bejelentkezés után.
[ Fel ↑ ]

Teljeskörű hozzáféréssel

  • Hozzászólások, bejelentések
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • Református templom adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Magyarlapád térkép
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Látnivalók

Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Fehér megyében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket!

Hozzászólások

  • Miután megkóstoltuk Nádasszék sós borvizét, a szekeres helybeliek csodálkozására eltűntünk a rengetegben.
  • Pontosabban szólva a diószedésnél a gyönyörű, román stílusban épült református templom udvarán, mialatt a geoláda elrejtődött.
  • Masodik nekifutasra megtalaltuk.

Sikerült eljutni Magyarlapád környékére? Tetszett a Református templom? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!

[ Fel ↑ ]
A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2025 Rejtekhely.ro, a magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás és kirándulás. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói. 20 év, 0 hónap és 8 nap óta dokumentáljuk a turisztikai látnivalókat!