 |
|
|
|
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni a turisztikai látnivalót! Bejelentkezés után.
|
| | |
|
|
|
|  |
Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Kerekes Julcsa háza - Homoródszentmárton felé - regisztráció után.
***
|
Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból: Falrészlet  Kincsőrző gyík  462  Ponor-völgy  Kereszt  Kilátás Jedd felé  Tavak közötti gát  A Carja-csúcs alól nézve  A Garasos hid  Vízválasztó töltés  Bent a várban  Pihenőhely terasszal
|
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Kerekes Julcsa háza Homoródszentmárton fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel Homoródszentmárton és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Kerekes Julcsa háza!
|
A legközelebbi település Homoródszentmárton, 0,04 km távolságra található. Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után) Kislevelű hárs a templomkertben - Homoródszentmárton 380 m-re Unitárius vártemplom - Homoródszentmárton 450 m-re Román Viktor szoborpark Homoródszentmárton Hargita megye 1,2 km-re Református templom Lókod 2,9 km-re Sós kút Recsenyéd Hargita megye 3 km-re
Történelmi-kulturális értékek - Hargita megye * A történelmi háttér és kulturális jelentőség részletei bejelentkezés után.
|
Teljeskörű hozzáféréssel
- Hozzászólások, bejelentések
- Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
- Utolsó megtalálások és hozzászólások
- Kerekes Julcsa háza adatlapjának követése
- Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Homoródszentmárton térkép
- Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
- Navigálás valós időben a terepen!
|
|
Látnivalók
Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Hargita megyében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket! |
|
Hozzászólások
- Miután ellenőriztük, hogy a kőgomba a helyén van-e, kimásztunk a pusztába.
- Egy kicsit erősebb szívdobogást, egy kicsivel több izgalmat, és örömöt, mert a megfertőzendő egyből ott kereste ahol meg is találta.
- Tetszett a szibieli templom udvarán áló, 1877-ből származó fakereszt.
Sikerült eljutni Homoródszentmárton környékére? Tetszett a Kerekes Julcsa háza? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |
|
|
|
|  |
|