 |
|
|
|
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni a turisztikai látnivalót! Bejelentkezés után.
|
| | |
|
|
|
|  |

Verespatak - Czárina-tó.. Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Czárina-tó - Verespatak felé - regisztráció után.
***
|
Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból: 2  Oltárkép  Pihenésre kialakított gesztenyés .jpg) Az Apor bástya
|
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Czárina-tó Verespatak fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel Verespatak és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Czárina-tó!
|
Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után) RH3366 Megtaláltuk a dobozt, benne a dominóval. RH3355 Jól esett a fenyők árnyéka. Négyszögletes kupola négy oszlopon Abrudbánya 6,4 km-re Az abrudbányai Marasesti utcán áthaladva, egy magánterületen található, érdekes építmény teteje hívja fel magára a figyelmet. Az építmény mauzóleumszerű, négy négyszögletes oszlop egy négyszögletes kupolát tart. Katolikus templom Abrudbánya 6,4 km-re A tatárjárás után újítják, gótikus stílusban. A tatárjárás előtti templomot német bányásztelepesek építik, a XII–XIII-dik század fordulóján, Szent Miklós tiszteletére.
Természeti értékek - Fehér megye * Részletek bejelentkezés után.
|
Teljeskörű hozzáféréssel
- Hozzászólások, bejelentések
- Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
- Utolsó megtalálások és hozzászólások
- Czárina-tó adatlapjának követése
- Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Verespatak térkép
- Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
- Navigálás valós időben a terepen!
|
|
Látnivalók
Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Fehér megyében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket! |
|
Hozzászólások
- Két nappal ezelőtt, szombaton késő délután, már egyszer kimásztam ide, a Kőlyuk felől, a meredeken. Senkinek nem ajánlom, ösvény nincs, az oldal meredeksége miatt veszélyes is lehet a mászás.
- A tejfölös doboz távol volt a frissen kiásott pincéktől, egy csutakban, de észrevehetted, hogy a doboz környékén gödrök, vagy inkább csak mélyedések vannak, amik mind beomlott, betömött, vagy betömődött pincék. Az üres dobozok pedig a padláson várják, hogy életre keljenek.
- A mai napba ez is belefért a többi találat mellé. Ez most nem a rejtők, hane a találatok napja.
- Túránk végén még kiugrottunk a nyeregbe. A panoráma megérdemli a rejtést.
- Az aznapi kirándulás utolsó felkeresett helye volt a Csíki-kert. Lassan alkonyodott már, mire felértünk a rejtek közelébe, sötétségbe borult az erdő.
- Volt már olyan nap, amikor egyet gondoltál és a somlyoi leláton találtad magad? Lehet, hogy igen.
- A marosvécsi várkastélyhoz felvezető lépcső teteje mellől egy ösvény indul a főútról nem látható, régi, torony nélküli református templomhoz. Az épülettől délre egy zömök, különálló harangláb található.
Sikerült eljutni Verespatak környékére? Tetszett a Czárina-tó? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |
|
|
|
|  |
|