 |
|
|
|
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni a turisztikai látnivalót! Bejelentkezés után.
|
| | |
|
|
|
|  |

A barlang a Hagymás-hegységben található, az ország leghosszabb konglomerát kőzetben formálódott barlangja, kilenc terme közül kettő járható barlangász felszerelés nélkül. A cseppkövek sajnos tömegesen le vannak törve, a falak feketék a füsttől. Térképek, reklámmentes és részletes leírások, hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Tósaroki barlang - Tósarok felé - regisztráció után.
***
|
Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból: 8975  Sziklavilág  Dupla csorgó  A templom - 1  Kerek sarokbástya 1  Szászkézdi parasztvár  Tábla a forrásnál  487  Cseresznyefa matuzsálem  A templom melletti utca .JPG) Egykori polgári leányiskola  A szűk bejárat
|
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Tósaroki barlang Tósarok fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel Tósarok és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Tósaroki barlang!
|
A legközelebbi település Telec, 3.53 km távolságra található.
Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után)  La Radu mosógép 1,6 km-re A főútról Zsedántelek felé kell letérni - Tósarok települést elhagyva, ahol a Radu patak a Zsedán patakba torkollik, megpillantjuk az egykor virágzó La Radu fogadó öreg mosógépét. Műút vezet már a mosógépig, mely fájdalmasan leromlott 2014 óta. La Radu mosógép Tósarok. Kiskocsival is megközelíthető, itt kezdődik a különös hangulatú, eldugott, szétszórt tanya-világ.
Sugó-szoros 6,9 km-re A negyedik Rejtekhely vadászat Erdélyben találkozó alkalmával találtuk meg ezt a ládát is. Későn jelzett a GPS készülékem, így egy völgyel feljebbről indultam el. A műúton, a természetvédelmi terület bejárata mellett, és fogalmam sem volt, milyen szép hely rejtőzik a lépcsők felett. Sugó-szoros. A Sugó-szoros a Békás-szoros vidékének egyik legszebb karsztképződménye.
 Sugó-kő kilátópont 6,9 km-re A Sugó-kő a Munticsel - Sugó-szoros természetvédelmi területen, a Hargita megyével szomszédos Neamt megyében található. Sugó-kő kilátópont. Az Ecolog menedékháztól indulva, a piros háromszög jelzés mentén, egy rövid körtúrát járhatunk be, látványos útvonalon.
 Astragalus vasalt mászóút 7,1 km-re A weben található egyik leírás szerint ez a kreatívitás növénye. Astragalus vasalt mászóút Munticsel-hegy. Az Astragalus vasalt mászóút az astragalus gyógynövényről kapta a nevét.
 Mosógép 7,4 km-re A közeli kerítéseken, korlátokon szőnyegek száradnak. Mosógép Békásszoros. Békásszoros település nyugati végében, a Súgó-szoros Természetvédelmi Terület bejáratától nem messze, közvetlenül az út mellett, a Békás-patak medrében egy fából ácsolt mosógépet találunk.
Természeti értékek * Részletek bejelentkezés után.
|
Teljeskörű hozzáféréssel
- Hozzászólások, bejelentések
- Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
- Utolsó megtalálások és hozzászólások
- Tósaroki barlang adatlapjának követése
- Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Tósarok térkép
- Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
- Navigálás valós időben a terepen!
|
|
Hozzászólások
- Újrarejtés a Rejtők napja alkalmából Szent Kinga-templom Szécseny - Ma május elseje, a Rejtők napja a játszóterünkön.
- Gombakő Kőgomba Bakta-patak - Mivel esős idő volt, ezt a rejteket választottuk.
- Csak egy csuprot találtam Hammas-fürdő Zsombor-patak fürdői - Sajnos nem találtuk meg, mindenütt néztük ami esőtől védett lehet, csak egy csupor volt felakasztva egy szögre, továbbiakban nekem elképzelésem sincs hol lehet vagy lehetett a láda mert az is lehet, hogy eltűnt.
- Nagy bozót Babarunkai vízgyűjtő - Nehéz volt megtalálni, a nagy bozót miatt.
- Mohos tőzegláp Szent Anna kápolna Szent Anna kápolna Szent Anna-tó - Kellett várnunk 15 percet mig senki nem volt ott és elkezdhettük keresni.
- Öcsike Kicsi kőüst Sólyom-kő Gorzafalva - Nemcsak a nagy, hanem a kis kőüst is előkerült némi mászás után.
- Hát, szívesen Csíkszentmihály hársfái - Gábor, tudom mennyire szereted ezeket a rejtéseket - hát, szívesen.
- Ujabban szemettelep lett oda Pünkösdi rózsa a Hargitán - Kepes lenne punkosdkor viragozni?
- Köszönjük a rejtést Barátok feredeje Csíksomlyó - Megtaláltuk.
- Különleges ácsolási megoldások Harangláb Pottyand - Már messziről mutatós a kis harangláb, közelről meg csak ámultam- bámultam a különleges szerkezeti megoldásokon.
Sikerült eljutni Tósarok környékére? Tetszett a Tósaroki barlang? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |
|
Látnivalók
Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket! |
|
|
|
|  |
|