Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Református templom - Bogártelke felé - regisztráció után.
***
Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból:
Az Apafi-kastély
Kőpihenő
A szeretet soha el nem fogy
Medence
20180721_174619
1349
Az épület keleti vége
A Zerge nyereg felé
Útszéli fakereszt
Barlang 1
Fűzfa
Híd az árok felett
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Református templom Bogártelke fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel Bogártelke és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Református templom!
Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után)
Református templom 580 m-re
Kék Lagúna 2,8 km-re
Református templom 4,3 km-re
Keresztelő medence 4,6 km-re
Református templom 4,7 km-re
Történelmi-kulturális értékek - Kolozs megye * A történelmi háttér és kulturális jelentőség részletei bejelentkezés után.
Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
Utolsó megtalálások és hozzászólások
Református templom adatlapjának követése
Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Bogártelke térkép
Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
Navigálás valós időben a terepen!
Hozzászólások
A múlt vasárnap elindultunk nem kincs-, hanem romvadászatra.
Nem vagyok nagy híve a rejtvényfejtős, számolgatós rejtéseknek.
Megtaláltuk ezt a szűz geoládát is.
Sikerült eljutni Bogártelke környékére? Tetszett a Református templom? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!
Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Kolozs megyében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket!