Geotrekker
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni az itt elrejtett kincsesládát! Bejelentkezés után.

Ulmet falu kőgombái

Turisztikai látnivalók - Bejelentkezés/Regisztráció
 

Ulmet falu kőgombái

Tíz éve jártunk már itt, rengeteget érdeklődtünk a faluban, senki nem tudta, hol vannak a trovanti-ok, végül rájöttek, hogy a babele-t keressük. Tüskés bozótban bujkálva találtunk rájuk.

Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Ulmet falu kőgombái felé - regisztráció után.

***

Néhány kép a Ulmet falu kőgombái képtárból (összesen 10 kép):

Kőgömbák - 2
Kőgömbák - 2
Kőgömbák - 3
Kőgömbák - 3
Kőgömbák - 4
Kőgömbák - 4
Kőgömbák - 5
Kőgömbák - 5
Kőgömbák - 6
Kőgömbák - 6
Kőgömbák - 7
Kőgömbák - 7

Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet az Ulmet falu kőgombái fotóalbumba!

Fedezzétek fel a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen az Ulmet falu kőgombái!

>>> Lépjél be a virtuális kincskeresők titokzatos területére, és keresd meg a Rejtekhely geojátszótér itt elrejtett geodobozát!

A legközelebbi település Ulmet, 1.06 km távolságra található.
Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után)
RH4758
A játékvezető nevezte el, nagyon találóan, ezeket a csodálatos formákat Muppetsnek. 2013-ban küldte el a róluk készített fotóit, azóta várólistán volt ez a hely.
RH4760
Most zavaros volt a víz, de így is látványos. A Siriu-víztározó aljából indul az erdei út, és a vízesés az út mellett van.
RH1763
A Sasok tava, egy másik nevén Feneketlen tó, a Szilon-havasokban található, turisták által keveset látogatott környezetben. A Fekete-völgyön keresztül közelítettük meg a Sasok tavát.
Kreutzburg vára Bodzavám 33,8 km-re
Ezen az úton, mely személygépkocsival is járható, 12km-t haladva jutunk el a patakon átmenő hídhoz. Az 1A főúton kell menni, Négyfalut elhagyva, Ploiesti felé, Cheia üdülőfalu után találunk egy köves utat Valea Stanii felé.
RH4614
Ezen az úton, személygépkocsival is járható, 12km-t haladva jutunk a patakon átmenő hídhoz. Az 1A főúton kell menni Négyfalut elhagyva Ploiesti felé, Cheia üdülőfalu után találunk egy köves utatValea Stanii felé.
RH2402
A Réz-híd a Csukás-hegységben található, a Zákány-csúcs közelében. Nevét a vöröses színének köszönheti, a rajta megtelepedett moszatoktól.

Természeti értékek
* Részletek bejelentkezés után.
[ Fel ↑ ]

Teljeskörű hozzáféréssel

  • Hozzászólások, bejelentések
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • Ulmet falu kőgombái adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Látnivalók

Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Egyéb rejtekhelyekében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket!

Hozzászólások

  • Én nem másztam fel a szerkezetre rejtéskor. Igaz, bár magas vagyok, én sem érném el a rejteket.
  • Mikes zagoni faival egyetemben kerestem fel Csomakorost is. Itt nem hagyhattam ki a diofakat sem.
  • Annak ellenére, hogy nap mint nap látom, sose voltm eddig itt. Egyszerűen fantasztikus, de nem is lehet azt így leírni, látni kell.
  • Elhelyeztem egy új dobozt új helyen.
  • Ott voltunk a rejtésnél. A Székelyek Nagy Menetelésére, na meg a Nagy Kincskeresésre készülödve segítettünk a trekkingklubnak a rejtésben, vagyis kivártuk míg megfelelő rejtekhelyet talált és lemértük a koordinátákat.
  • Gondolkodni, szét nézni. Ez kell nekem :)) Én is csodálkozom, hogy eddig halasztgattam, de többet nem teszem.
  • Igy gondoltam, ami az ut melett van es nem kell kiterni, megprobalom megtalalni, es osszejott. A tavaly egy bringatura alkalmaval ott szalltam meg a to partjan egesz kozel a rejtes helyetol.

Sikerült eljutni a környékre? Tetszett az Ulmet falu kőgombái? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!

[ Fel ↑ ]
A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2025 Rejtekhely.ro, a magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás és kirándulás. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói. 19 év, 11 hónap és 6 nap óta dokumentáljuk a turisztikai látnivalókat!