Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Vízimalom - Gyimesközéplok felé - regisztráció után.
***
Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból:
Mohor-hegy - 2
Farsang 1
Tájékoztató bódé
Lábáztató
Templomtorony
Szabadtéri múzeum
A park
Bányabejáratok
Akadálypálya - 1
Felső szakasz
Lépcsők
4945
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Vízimalom Gyimesközéplok fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel Gyimesközéplok és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Vízimalom!
Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után)
Gyimesközéplok 600 m-re
Bunkerek az Árpád-vonalon 1,4 km-re
Régi zsidó temető 1,7 km-re
Sarlós Boldogasszony kápolna 2 km-re
Magyar és román katona sírja 2,6 km-re
Történelmi-kulturális értékek - Hargita megye * A történelmi háttér és kulturális jelentőség részletei bejelentkezés után.
Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
Utolsó megtalálások és hozzászólások
Vízimalom adatlapjának követése
Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Gyimesközéplok térkép
Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
Navigálás valós időben a terepen!
Hozzászólások
A Firtos felhőbe burkolózott, de megérte.
Hmm, hogy mi volt előtte?
Én először a leírást pontosan követve a támpillér baloldalán kerestem a geodobozt, de ott nem volt.
Sikerült eljutni Gyimesközéplok környékére? Tetszett a Vízimalom? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!
Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Hargita megyében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket!