 |
|
|
|
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni a turisztikai látnivalót! Bejelentkezés után.
|
| | |
|
|
|
|  |
|
Kőkapuk éle-tisztás - Keresztény-havas.. Térképek, reklámmentes és részletes leírások, hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Kőkapuk éle-tisztás - Keresztény-havas felé - regisztráció után.
***
|
Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból: Csigusz a mohán  Erődített templom  Harmatos reggeli ösvény  A vár felé  Jégoszlop  Tornácos ház  Kilátás az egyik dombról  A nagydolina pereme  Lefele nézve  A keresett zöld kő  Kilátás 2  Sziklaszeg
|
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Kőkapuk éle-tisztás Keresztény-havas fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel Keresztény-havas és a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Kőkapuk éle-tisztás!
|
Milyen fontos látványosságok és népszerű látnivalók vannak a Kőkapuk éle-tisztás Keresztény-havas közelében? (részletek bejelentkezés után) Schulerau-kapu 2 km-re A Schulerau-kapunak nevezett sziklák a Keresztény-havas (németül Schuler) csúcsától észak-északnyugatra találhatók, attól mintegy 700 méter távolságra. Kis zöld emberkét és egy öngyújtót tettem bele. Schulerau-kapu Keresztény-havas. Megtalaltuk. Ha már a télen, sízés közben nem kerestük meg. A sziklák felett halad el a Zerge (románul Capra Neagra) kabinos felvonó, a közelében és nyugatra található Brassópojána piros színnel jezett, közepes nehézségű, Sulinar nevű sípályája.
Rozsnyói szoros 2,8 km-re Az lehet, hogy fergeteges nap volt a rejtonek, de nekem nem. Rozsnyói szoros. Ott voltam a rejtésnél. Brontosaurus háta-sziklakilátó 4,7 km-re Belátható innen a Keresztény-havas nyugati része, jó időben pedig a Bucsecs-hegység is látszik. Brontosaurus háta-sziklakilátó. A Brontosaurus háta egy sziklakilátó, mely 90 m távolságra van a Bálványkőtől.
Pogányok templomocskája 4,7 km-re A Pogányok templomocskája egy látványos sziklaalakzat az erdő közepén, hangulatos környezetben, nem messze a Barcarozsnyói barlangtól. Pogányok templomocskája. Másik neve Bálvány-kő, németül Götzentempel.
Magyarvár a Tömösi-szorosban 4,9 km-re Közismert a Nyerges-tető és az itt lezajlott ütközet, hiszen közel van, könnyen el is érhető. A patak felől közelítettem meg az emlékművet. Magyarvár a Tömösi-szorosban. Hasonló ütközet zajlott le aTömösi-szorosban is, de ez kevésbé ismert a mi tájainkon, mert távolabb van tőlünk.
Természeti értékek - Brassó megye * Részletek bejelentkezés után.
|
Teljeskörű hozzáféréssel
- Hozzászólások, bejelentések
- Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
- Utolsó megtalálások és hozzászólások
- Kőkapuk éle-tisztás adatlapjának követése
- Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában - Keresztény-havas térkép
- Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
- Navigálás valós időben a terepen!
|
|
Hozzászólások
- Megtörténhet Sószékfürdő - A geodobozok sem halhatatlanok.
- Itt konfirmaltam Református Kistemplom Marosvásárhely - Erdemes korbejarni a templomot, magcsodalni magasztos tornyat, azzal a tudattal, hogy Csiha Kalman sokunkat itt konfirmalt.
- két kérdés, két válasz Máréfalvi régi temető - Igen, elsőnek találtuk meg a geodobozt, ezt is és a Székely Kálváriát is.
- Elegge huzos kis seta utan Milleniumi kereszt Polyán - Gyonyoru latvany fogadott a teton.
- Sárban Kőkép Segesvár - A Kőkép melletti parkolóban álltam meg.
- Villámcsapás Pisztrángos borvízforrás Uzonkafürdő - Az utolsó megtaláló elég rég írta a bejegyzését.
- Sajnos Református templom Aranyosgerend - Sajnos nem volt idönk a templomot is meglátogatni.
- Időjárás előrejelzés Katolikus templom Székelylengyelfalva - Minden lengyelfalvi ember tudja.
- EKE02 Alszegi csengettyű Gyergyószentmiklós - Bár ezerszer jártam már ebben a városban, de ezt a helyet nem ismertem.
- Hiba kijavítva Kerék-domb alatti vízesés Ágostonfalva - Rájöttem, hogy milyen nyomtatásra gondolsz.
Sikerült eljutni Keresztény-havas környékére? Tetszett a Kőkapuk éle-tisztás? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |
|
Látnivalók
Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket! |
|
|
|
|  |
|