 |
|
|
|
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni a turisztikai látnivalót! Bejelentkezés után.
|
| | |
|
|
|
|  |
|
Farkasréven szervezik meg minden év június utolsó hétvégéjén a lakodalmi fesztivált... Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Farkasrév felé - regisztráció után.
***
|
Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból: A székely és a lova  A szoros fentről  Vendégházak  Borzsovafürdő
|
Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Farkasrév fotóalbumba!
>>> Fedezzétek fel a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Farkasrév!
|
Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után) Szűz Mária Bemutatása templom Barcánfalva 11,9 km-re A falu végén levő, 62 m magas új kolostor, a legmagasabb faépítmény Európában. Barcánfalva ortodox fatemploma 1720-ban épült, benne szép, gerendákra festett freskókkal. Földvár Szarvaszó 12,2 km-re A szarvaszói földvár a Szarvaszó-patak völgyében található, a Várhegy erdővel borított platóján. Ma itt egy földtöltést lehet látni, mely egyes helyeken 1,5 m magas, épületmaradványok nincsenek.
Történelmi-kulturális értékek - Máramaros megye * A történelmi háttér és kulturális jelentőség részletei bejelentkezés után.
|
Teljeskörű hozzáféréssel
- Hozzászólások, bejelentések
- Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
- Utolsó megtalálások és hozzászólások
- Farkasrév adatlapjának követése
- Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában
- Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
- Navigálás valós időben a terepen!
|
|
Látnivalók
Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Máramaros megyében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket! |
|
Hozzászólások
- Kétszer is nekifogtunk a keresésének. Élég rendes rejtés, már feladtuk a keresést.
- Megtaláltuk, ma este a Csipikéről hazafele. Külön érdekessége, hogy sötétben, hóban, fagyban elemlámpával keresgéltünk.
- Ha mar letezik kilato, akkor azt is illendo megkeresni. Innen fenseges a kilatas Szovata kornyekere es a panorama kepek segitsegevel meg az azonositas is konnyen ment.
- A múlt alkalommal nem kerestem a dobozt, mert reméltem, hogy hamarosan visszajövök. Most volt ez a hamarosan, és péntek lévén, kevesen jártak erre, nem zavartak a keresésben.
- Új, erősebb mágnesekkel felszerelve, kereshető a régi doboz a régi helyen.
- A régi helyére tettem egy dobozt, a rejtő nevével (fakir), és persze az enyémmel is. Hátha hosszabb életű lesz.
- A geodoboz könnyen megtalálható. Nagyon kellemes, csendes kis falu Kotormány, szép kis kápolnával.
Sikerült eljutni a környékre? Tetszett a Farkasrév? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat! |
|
|
|
|  |
|