Geotrekker
Navigálj valós időben a terepen, segítünk megtalálni az itt elrejtett kincsesládát! Bejelentkezés után.

Scarisoara temploma

Turisztikai látnivalók - Bejelentkezés/Regisztráció
 

Térképek, részletes leírások és hozzászólások, fényképek, keresési lehetőség, navigáció a terepen valós időben Scarisoara temploma felé - regisztráció után.

***

Néhány kép a Rejtekhely.ro képtáraiból:

Romok - 1 Alsóbún Bethlen várkastély rom
Romok - 1
Illa berek....
Illa berek....
Címer a templomtornyon Erdőszentgyörgy református templom
Címer a templomtornyon
Tornyok Holcmány Holzmengen
Tornyok
Gomolyát-domb Gomolyát domb Nagyernye
Gomolyát-domb
Templomajtó Nyárádszentbenedek református templom
Templomajtó
Lázár-kastély 4 Gyergyószárhegy Lázár kastély
Lázár-kastély 4
A templom Nyárádszentbenedek református templom
A templom
A hajdani vár maradványai Léta vár
A hajdani vár maradványai
Rejtett patak Csíkszentlélek templom hársfa
Rejtett patak
Kis-Cohárd Wild Ferenc emlékút via ferráta vasalt mászóút Kis-Cohárd Gyilkos-tó
Kis-Cohárd
Vidraru gát 2 Vidraru tó gát
Vidraru gát 2

Eljutottál erre a helyre, és különleges felvételeket sikerült készíteni? Töltsd fel a képeidet a Scarisoara temploma fotóalbumba!

Fedezzétek fel a környék turisztikai értékeit, ismerjétek meg az általunk bemutatott szép és érdekes látnivalókat, mint amilyen a Scarisoara temploma!

>>> Lépjél be a virtuális kincskeresők titokzatos területére, és keresd meg a Rejtekhely geojátszótér itt elrejtett geodobozát!

A 0,48 km távolságra található, legközelebbi település, Inelec turisztikai látnivalói.
Fontos látványosságok és népszerű látnivalók a közelben (részletek bejelentkezés után)

Történelmi-kulturális értékek - Krassó-Szörény megye
* A történelmi háttér és kulturális jelentőség részletei bejelentkezés után.
[ Fel ↑ ]

Teljeskörű hozzáféréssel

  • Hozzászólások, bejelentések
  • Turisztikai látnivalók keresése kulcszóra és koordináták körül
  • Utolsó megtalálások és hozzászólások
  • Scarisoara temploma adatlapjának követése
  • Közeli és meg nem talált rejtekhelyek megjelenítése térképen és listában
  • Látnivalók a felhasználó földrajzi helyzetének közelében
  • Navigálás valós időben a terepen!

Látnivalók

Tudomásod van kevésbé ismert, szép és érdekes kirándulóhelyekről Krassó-Szörény megyében? Oszd meg velünk az információidat, és adj lehetőséget a többieknek is, hogy megismerhessék ezeket a helyeket!

Hozzászólások

  • Már szürkülödött, mire ideértünk.
  • Városséta formájában szerettem volna segítséget nyújtani az idelátogatóknak, a város fõbb nevezetességeinek pontról pontra történõ bejárásával.
  • A lada a femhid alatt, a templomhoz legkozelebb eso reszen van, merevitesek mogott van.

Sikerült eljutni a környékre? Tetszett a Scarisoara temploma? Vagy csak egyszerűen hozzá szeretnél szólni, kiegészíteni a leírást? Meséld el nekünk a tapasztalataidat!

[ Fel ↑ ]
A hozzászólások, leírások szerzõik tulajdonai. Minden más tartalom © 2005-2025 Rejtekhely.ro, a magyar geotrekking webhely. Minden jog fenntartva. Geotrekking Székelyföldön, Erdélyben, és a Kárpát-medencében. Túrázás és kirándulás. Székelyföld, Erdély, és a Kárpát-medence látványosságai, látnivalói. 20 év, 0 hónap és 2 nap óta dokumentáljuk a turisztikai látnivalókat!